• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4]

#21
Witajcie, jak zwykle zapraszamy do pisania na forum Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Witam. Na forum jestem już od dłuższego czasu i chyba najwyższy czas się przedstawić. Rafał z Rumi, zafascynowany barwnikami a szczególnie P.roloffi i P.pulcher. Posiadam oba te gatunki z najlepszych chyba źródeł w kraju, czyli od Maciocha I Papji. Obydwa te gatunki pływają w akwarium 200l, które w najbliższym czasie czeka restart i redukcja obsady, głównie odłowów narybku roloffi. W mniejszym, biotopowym zbiorniku pływają Chromaphyosemion volcanum (również od Papji)
[-] Post roy72 otrzymał 1 polubień od:
  • macioch
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Proszę proszę liczę że to zapowiedź większej aktywności na forumBig Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(25-04-2022, 00:45 AM)macioch napisał(a): Proszę proszę liczę że to zapowiedź większej aktywności na forumBig Grin

Postaram się
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Dzień dobry
Żeby nie wyjść na samym początku na ostatniego gbura, postaram się przedstawić.
Akwarystyką zająłem się ok. ćwierć wieku temu - najpierw jakieś akwaria tzw. towarzyskie, potem było trochę Malawi, trochę Tanganiki, nieco więcej Am. Płd. a od 2004 do 2011r. zajmowałem się wyłącznie akwarystyką morską. Potem baaardzo długa przerwa i dopiero w ubiegłym roku postawiłem znowu akwaria. Po raz pierwszy w życiu cieszę się dwoma krewetkariami z krewetami miniaturowymi. Cieszę się, ale... Brakuje mi tego "pazura", jaki dają pielęgnice. Obawiam się, że nie oprę się i jakieś szkło jeszcze dojdzie, nawet gdyby miało być niewielkie. Do słonej wody już nie chcę wchodzić - nie te czasy, świat się zmienił, a ja miałem okazję skorzystać z bardzo dobrego okresu i chyba poprzestanę na dobrych wspomnieniach.
Zamierzam zadać pytanie w dziale Tanganika, więc tam się zobaczymy.
RS
[-] Post RS. otrzymał 1 polubień od:
  • Stan
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Cześć @RS.  , miłego pobytu na forum. Od pielęgnic nie da się uciec, to prawda Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Dziękuję za przyjęcie do szanownego grona. Lecę do Tangi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Witam ,jestem z Buska-Zdroju po dłuuuugiej przerwie od różnego rodzaju zwierzaków i ryb wracam w końcu do akwarystyki. Mam nadzieję, że wszystko czego szukam znajdę właśnie tutaj. Pozdrawiam
[-] Post padre218 otrzymał 1 polubień od:
  • Stan
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Siema @padre218 , miłego pobytu na forum Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Hej Smile W związku z tym, że spędziłam z wami super (długi) weekend to zdecydowałam się zarejestrować. Nazywam się Paulina, akwarystyką zajmuje się dosyć długo, ale nie hoduję pielęgnic (niestety). Ale może kiedyś ^^ Aktualnie mam dwa zbiorniki 25 litrów: jeden z krewetkami Yellow Neon, a w drugim mam czerwone platki i otoski. Jestem pod wrażeniem tego jak wspaniali ludzie tworzą to forum. Cieszę się, że miałam was okazję poznać osobiście, a w szczególności Łojca Wink ). Miłego!
[-] Post Chytry_Lisek otrzymał 3 Lubię to od:
  • piotrK, Ruki, tatakuby
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości