• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Witamy z powrotem!

#21
(13-10-2021, 17:16 PM)Goran napisał(a): A to przeciąganie i opuszczanie grafiki działa tylko na kompie, czy w telefonie też ? Bo w telefonie u mnie też wygląda to po staremu.

A jakbyś chciał przeciągać pliki na telefonie? Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(13-10-2021, 16:07 PM)Martinezio napisał(a):
(13-10-2021, 08:06 AM)dzikakuna napisał(a): U mnie się to pole do przeciągania pliku graficznego nie pokazuje. Mogę dodać załącznik po staremu, ale nie mogę wstawić go do posta

Hmm... Trochę mi wygląda, że nie masz włączonego edytora wizualnego - spróbuj usunąć wszystkie ciasteczka i pliki offline dla strony c.pl i być może wtedy Ci się to pojawi.
Jeśli nie, to daj znać na PM - to raczej indywidualny przypadek.

Dzięki, usunięcie ciasteczek pomogło.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Photo 
No fucktycznie.... nie da się

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
U mnie pasek na którym są teksty: Pokaż nie przeczytane.... Ostatnia wizyta.... itd. wygląda czasami jak u Gorana na białym tle a po jakimś czasie zmienia się w niebieski jak u Rukiego Wink

Tutaj miał być załącznik który to obrazuje ale nie działa wstawianie u mnie Sad
Pewnie pojawi się pod postem ale żeby wstawić go w teks to nie potrafię jak kiedyś!


Załączone pliki Miniatury
   
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Już nawet wiem skąd taki efekt

po lewej jest miejsce na zmieniający się tekst o forum, kiedy pojawia się zbyt długie zdanie to przełamuje linię i cała reszta pojawia się linię niżej bez niebieskiego tła Smile

Tekst: "Forum akwarystyczne, poświęcone wyłącznie najpiękniejszym i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice." jest w określonej konfiguracji rozdzielczości za długi i rozwala cały układ
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Dzięki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
A propos tego niebieskiego paska na górze, to niestety faktycznie jest z tym problem. Chyba zrezygnujemy z tych tekstów zmieniających się, bo one trochę zaburzają układ.
W przeglądarkach mobilnych jest mało miejsca w układzie pionowym, stąd nie wszystkie elementy się mieszczą.
Jest opcja, że to niebieskie tło będzie się powiększać na wysokości, ale nie wiem, jak to będzie wyglądało - czy przypadkiem nie jak pół dupy zza krzaka  [Obrazek: bezradny.gif] [Obrazek: haha.gif]

Natomiast wróciły te czerwone napisy "Nieprzeczytany" [Obrazek: pies.gif]  Poprzednio plugin nie do końca się aktywował chyba, bo nie wczytywało jego ustawień [Obrazek: bezradny.gif]

Powalczę dalej z tym paskiem na górze.
A może te linki "Pokaż nieprzeczytane" i "Pokaż dzisiejsze" wrzucić do tego rozwijanego menu? Zrobiło by się nieco przestronniej Wink
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Nie, ja bym o nieprzeczytanych/nowych postach zostawił na wierzchu. Nie za dużo nowości na raz Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Nie wiem czy jest sens męczyć się z tym paskiem. Może po prostu zmienić kolor czcionki ostatniej wizyty na jakiś widoczny na białym tle, albo całkiem tą informację wywalić. W sumie to chyba nikt sam siebie nie sprawdza kiedy był ostatni raz Smile lepiej dołożyć licznik nieprzeczytanych postów jak było poprzednio Smile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Jak dla mnie to też uważam, że nie muszę widzieć na tym pasku kiedy ostatnio byłem na forum Wink nawet ten awatar mi nie pasuje i jest niepotrzebny na tym pasku Tongue
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości