• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Witamy z powrotem!

#41
Być może dało by się to zrobić, ale ktoś musiałby nad tym posiedzieć, żeby dobrać kolorystykę Wink Które elementy podlegały by zmianom i na jakie kolory. Później trzeba to ubrać w CSSy i wklepać do systemu. Ja na pewno nie podejmę się doboru kolorystyki [Obrazek: boisie.gif]  Dopiero byście się [Obrazek: beczy.gif]  [Obrazek: rotfl.gif]
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Czy tylko u mnie nie ma różnicy między treścią postu a stałym podpisem? Jest tam, chyba :-), cieniutka linia rozgraniczająca, ale prawie jej nie widać. Czcionka jest ta sama, nie da się odróżnić jednego od drugiego. Czytam posty Rukiego i po raz tysięczny dochodzę do informacji, że nie udziela informacji na PW :-). Przedtem widziałem, gdzie kończy się post a zaczyna stopka.
Z innej bajki te se ne vrati zapewne, ale bardzo mi odpowiadała opcja z poprzedniej wersji, gdzie można było osobno zobaczyć posty od ostatniej wizyty, osobno dzisiejsze i osobno nieprzeczytane (20 tys+ :-) ).
Pozdrawiam Smile
Tomek B.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
I jeszcze, nie wiem czy to było poprzednio, kapitalny fjeczer :-) - "load auto-saved content". Bardzo użyteczny wynalazek.
Pozdrawiam Smile
Tomek B.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
(15-10-2021, 13:39 PM)Tomek B. napisał(a): Czy tylko u mnie nie ma różnicy między treścią postu a stałym podpisem? Jest tam, chyba :-), cieniutka linia rozgraniczająca, ale prawie jej nie widać. Czcionka jest ta sama, nie da się odróżnić jednego od drugiego. Czytam posty Rukiego i po raz tysięczny dochodzę do informacji, że nie udziela informacji na PW :-). Przedtem widziałem, gdzie kończy się post a zaczyna stopka.
Z innej bajki te se ne vrati zapewne, ale bardzo mi odpowiadała opcja z poprzedniej wersji, gdzie można było osobno zobaczyć posty od ostatniej wizyty, osobno dzisiejsze i osobno nieprzeczytane (20 tys+ :-) ).

Nad stopką można by popracować faktycznie, bo słabo się wyróżnia - dzięki za spostrzeżenie. Może zmniejszyć czcionkę stopki, albo wyróżnić ją innym kolorem... Pomyślimy.
Teraz lepiej? Wink Trzeba odświeżyć stronę trzymając klawisz SHIFT na komputerze (mobile powinny od razu załapać zmianę w css)

Co do drugiego życzenia, to taka funkcjonalność jest - może mało konsekwentnie, ale ma to związek z przestrzenią w górnym pasku. Na górze jest "pokaż nieprzeczytane posty", a dostęp do linku "pokaż dzisiejsze" i "pokaż nowe" masz na dole strony, w stopce -> szybkie linki. ZTCW, to z tych dwóch mało kto korzystał, bo większość używa "pokaż nieprzeczytane" Wink
 
(15-10-2021, 13:40 PM)Tomek B. napisał(a): I jeszcze, nie wiem czy to było poprzednio, kapitalny fjeczer :-) - "load auto-saved content". Bardzo użyteczny wynalazek.

Nie było tego. To się pojawiło dopiero w nowej wersji, wraz z nowym edytorem wizualnym Smile Mi osobiście też się to podoba [Obrazek: pies.gif]
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
Stopka teraz jest super,  o to mi chodziło :-)!
"Nowe posty" - dzięki, nie zauważyłem tego. Ogólnie - super robota, podoba mi się to nowe forum ( a tradycjonalista jestem :-) i zmian nie lubię ;-) ) [Obrazek: oklasky.gif]
Pozdrawiam Smile
Tomek B.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
Tomek, przynajmniej mogę Ci zagwarantować niezmienność mojej stopki(poza ilością gatunków Big Grin) . Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
Nie wiem co popsułem ja u siebie lub ktoś gdzieś.... Ale nie działa mivwstawianie emotek innych niż z klawiatury Sad

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
Wszystko fajnie ale nie mogę wejść w indeks wiadomości i odpowiedzieć na nie - wyświetla ponownie stronę główną.
próbowałem na różnych sprzętach Undecided
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
Ok w końcu przyszedł czas by wujek macioch naraził się Teamowi. Takie wpisy powinno się zaczynać od pisania negatywnych opinii a kończyć na pozytywnych by mimo przedstawienia negatywnej krytyki niesmak po oceniającym nie pozostał, ale ja zrobię odwrotnie:

Po pierwsze: Zmiana dotycząca wrzucania zdjęć. Kto pamieta czasy wrzucania fotek na fotosika żeby udostępnić je na forum wie dobrze że forma wrzucania fotografii na c.pl i tak od początku była wygodna jednak obecnie wprowadzone zmiany to krok milowy w rozwoju forum. W czasach facebookowych grup gdzie c.pl pozostaje i tak naprawde świetnie funkcjonującą " żywą skamieliną" ta zmiana była bardzo potrzebna. Wierzę że dzięki temu fotografie na forum będą wrzucane dużo częściej

Po drugie: Mapa forumowiczów (której jeszcze nie potrafie odpalić) to naprawdę świetny pomysł. Z tego miejsca pragnę też zakomunikować że jak już uda mi sie wpisać na tej mapie to chce abyście mieli na uwadze że zrobie to głównie po to by ktoś odwiedzający/przejeżdżający przez moje strony zechciał do mnie wpaść z wizytą.

Po trzecie: Kalendarz - nie aż tak ważny jak poprzednie zmiany ale fajny gadżet myślę że bedzie przydatny Smile

Po czwarte: Statystyki forum zdecydowanie mniej potrzebne od poprzednich ale też fajny gadżet, podoba mi się Smile

Po piąte: Nowe ubarwienie forum wybitnie mi się nie podoba Zgadzam się że wygląda pospolicie ale te inne bialo-niebieskie fora miały też biało-niebieskie loga (i swoją drogą inny poziom merytoryki). Tutaj pasuje to jak świni siodło i zwazywszy na to że c.pl to w zasadzie pewna "liczącą się marka " to porównanie do różowej stacji BP jest dla mnie w punkt. Bardzo mi się to kojarzy z tymi darmowymi bieda-forami bez własnego płatnego serwera (tylko tony reklam brakuje). Od nowej trzcionki nie bolą mnie oczy jak Bernarda ale jakoś gorzej się to czyta ( wgl moim zdaniem czcionka to chyba ostatnia rzecz jaka powinno się wgl ruszać). Kolejna rzecz to wygląd postów- jakieś dziwne ramki od których dostaje oczopląsu próbując oddzielić cytaty od właściwej wiadomości (szczególnie na telefonie). O ile poprzednie punkty to fajne zmiany i rzeczywiście potrzebne odświeżenie forum to zmiany dotyczące ogólnego wyglądu forum to moim zdaniem parafrazując znany cytat "zmiany o które nikt nie prosił bo nikt nie potrzebował"
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
(17-10-2021, 23:36 PM)macioch napisał(a): ...O ile poprzednie punkty to fajne zmiany i rzeczywiście potrzebne odświeżenie forum to zmiany dotyczące ogólnego wyglądu forum to moim zdaniem parafrazując znany cytat "zmiany o które nikt nie prosił bo nikt nie potrzebował"

Jestem tego samego zdania.

Mogliśmy być jak Porsche 911 - klasyczna niezmienna i rozpoznawalna sylwetka z nową technologią Smile a staliśmy się niczym Tesla - mamy nowinki w środku ale giniemy wyglądem w przeciętnym tłumie Wink
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości