• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Witamy z powrotem!

@piotrK patrzyłem w profilu ale tam same polubienia a mi chodzi o podziękowania.
Edit.. pytanie nieaktualne. Właśnie się doczytałem kilka postów wyżej od Martinezio, że brak o nich info w profilu i może dopiero nad tym popracuje.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A ja mam pytanie z innej beczki - czy nie ma opcji, aby trochę poprawić czytelność postów, w których jest cytat?Obecnie patrząc na taki post trzeba się dobrze wpatrywać, żeby zobaczyć który fragment jest cytowany, a który to odpowiedź. Do tego dochodzi jeszcze lekko tylko zaznaczone miejsce z podpisem (delikatnie błękitno/szary pasek), gdzie wielu z nas ma wpisane jakieś mądre teksty, które także zlewają się z postem. Jedynym urozmaiceniem jest niekiedy czerwony piotrK   [Obrazek: tak.gif]
Efekt to mało czytelny post.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
[-] Post Bernard otrzymał 2 Lubię to od:
  • macioch, piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Teoretycznie pisząc post można zmieniać czcionkę, ale faktycznie mogło by to być z automatuSmile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(13-11-2021, 12:27 PM)Bernard napisał(a): A ja mam pytanie z innej beczki - czy nie ma opcji, aby trochę poprawić czytelność postów, w których jest cytat?Obecnie patrząc na taki post trzeba się dobrze wpatrywać, żeby zobaczyć który fragment jest cytowany, a który to odpowiedź. Do tego dochodzi jeszcze lekko tylko zaznaczone miejsce z podpisem (delikatnie błękitno/szary pasek), gdzie wielu z nas ma wpisane jakieś mądre teksty, które także zlewają się z postem. Jedynym urozmaiceniem jest niekiedy czerwony piotrK   [Obrazek: tak.gif]
Efekt to mało czytelny post.

Jak teraz z czytelnością/widocznością sekcji cytowanej? Wink
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez: macioch , Goran , Bernard
Jak Ty mje zaimponowałeś w tej chwili Marti...

Bez problemu odroznilem cytat od treści posta. Do kolorystyki trzeba będzie się przyzwyczaić że jest odwrotnie niż na starym forum, ale to tam jest małe piwo.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
No i super. Ale przy okazji widzę, że prezes pogrzebał tam gdzie było ok i już nie jest ok Wink co się stało z wyblaknięciem odwiedzonych powiadomień ? Teraz nie widać które są nowe a które stare.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Możliwe, że coś wcięło ze zmian, bo przy okazji zrobiłem aktualizację głównego skryptu forum (security fix).
Spróbuję te zmiany dorobić w inny sposób, aby było na stałe.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(15-11-2021, 21:30 PM)Martinezio napisał(a):
(13-11-2021, 12:27 PM)Bernard napisał(a): A ja mam pytanie z innej beczki - czy nie ma opcji, aby trochę poprawić czytelność postów, w których jest cytat?Obecnie patrząc na taki post trzeba się dobrze wpatrywać, żeby zobaczyć który fragment jest cytowany, a który to odpowiedź. Do tego dochodzi jeszcze lekko tylko zaznaczone miejsce z podpisem (delikatnie błękitno/szary pasek), gdzie wielu z nas ma wpisane jakieś mądre teksty, które także zlewają się z postem. Jedynym urozmaiceniem jest niekiedy czerwony piotrK   [Obrazek: tak.gif]
Efekt to mało czytelny post.

Jak teraz z czytelnością/widocznością sekcji cytowanej? Wink

Znacznie lepiej  [Obrazek: oklasky.gif]
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(06-11-2021, 18:09 PM)Goran napisał(a): To znowu ja .. Jarząbek Smile prezesie ... Jedna rzecz zauważyłem. Przy przeglądaniu załaczanych fotek i przesuwaniu dalej może powinno omijać emotki i inne graficzki ? Smile

"Łubudubu, łubudubu, nie ma już emotek przy przeglądaniu fotek z klubu..."

Wink
Znalazłem problem i go wyeliminowałem. Mam nadzieję, że będzie to prawidłowo funkcjonować.
Przy okazji wywaliłem jedną wtyczkę (auto-resize images on page), która trochę kolidowała z przeglądarką fotek - wtyczka niewiele wnosiła, a przeglądarka IMO ważniejsza Wink
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
[-] Post Martinezio otrzymał 2 Lubię to od:
  • Goran, Zimna Zośka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nie wiem czy by szło takie coś zrobić i czy to jest robota na 5 minut, 5 dni czy 5 tygodni ale super byłoby jakby szło podczas pisania posta przerzucać strony tematu
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości