• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara

#11
(08-10-2021, 19:12 PM)Sloma napisał(a): Polecam te ryby, widziałem i są bardzo ładne. Nawet miałem podejrzenie że dzikie bo trochę inaczej wybarwione niż te które u mnie przychodziły na świat. Ubarwienie intensywne i ciemniejsze ale nie były wystraszone.
Mi się podobają i chętnie bym je wziął ale na drugi dzień wyjeżdżałem do Włoch służbowo i bałem się że żona nie przypilnuje ich jak należy.
Jak wrócę z delegacji i nie dostanę tych wymarzonych cupido to chyba wezmę grupkę. Miał ich tam ok. 40 sztuk.

(08-10-2021, 17:41 PM)barttsw napisał(a):
(08-10-2021, 15:38 PM)Papja napisał(a): Bardziej mnie zaciekawiła nagła zmiana podejścia, po takich kwiecistych i miłych pozytywnych opiniach w postach Wink

Spoko , wyszło szydło z wora
każdemu może się zdarzyć

Wszystko się zdarza ale koleś oszukuje na pokoleniu , od lat np C.demasoni niema odlowu gatunek praktycznie nie istnieje w jeziorze a on twierdzi że na f1 I tak dalej
Więc to podstawy do moich pretensji , bo za,naczylem wyraźnie że interesują mnie tylko F1
Za gruba kase za fxxx , i tego mu nie odpuszcze
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
[quote='Sloma' pid='172040' dateline='1633713164']
Polecam te ryby, widziałem i są bardzo ładne. Nawet miałem podejrzenie że dzikie bo trochę inaczej wybarwione niż te które u mnie przychodziły na świat. Ubarwienie intensywne i ciemniejsze ale nie były wystraszone.
Mi się podobają i chętnie bym je wziął ale na drugi dzień wyjeżdżałem do Włoch służbowo i bałem się że żona nie przypilnuje ich jak należy.
Jak wrócę z delegacji i nie dostanę tych wymarzonych cupido to chyba wezmę grupkę. Miał ich tam ok. 40 sztuk.


I to jest opinia. Pochwał się jak je weźmiesz.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Artur ma F1 G.o,  po dzikusach co ja miałem, z Surinamu, ma ich sporo jak coś Smile
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
W DiskusZoo *Wwa) są moje młode i nawet nie drogo po młodych od "łojca"
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(01-12-2021, 20:07 PM)novi napisał(a): W DiskusZoo *Wwa) są moje młode i nawet nie drogo po młodych od "łojca"

Byłem, widziałem, bardzo ładne są.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Witam,
Posiadam te ryby F1 obecnie mają ok. 2,5-3cm. Rodzice dzikusy sprowadzone przeze mnie z Surinamu.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości