• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara

#1
Kupię guianacara Geayi lub owroewefi
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Są fajne młode G. owroewefi 4 cm w Aqua Dreams w Bydgoszczy
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Odradzam u tego pana co kolwiek
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
A czemu? Przecież polecałeś tę firmę w swoich postach na FB.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(08-10-2021, 11:41 AM)Papja napisał(a): A czemu? Przecież polecałeś tę firmę w swoich postach na FB.

Tak dopóki się nie okazały ryby istny kibel , i f1 to on nie wie co to jest
Patryk pousuwałem polecenie tego pana
Pomalu ryby dochodzą do siebie po leczeniu
Ty też miales z nim nie mile doświadczenie ?
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Bardziej mnie zaciekawiła nagła zmiana podejścia, po takich kwiecistych i miłych pozytywnych opiniach w postach Wink
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(08-10-2021, 15:38 PM)Papja napisał(a): Bardziej mnie zaciekawiła nagła zmiana podejścia, po takich kwiecistych i miłych pozytywnych opiniach w postach Wink

Spoko , wyszło szydło z wora
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(08-10-2021, 00:12 AM)Sloma napisał(a): Są fajne młode G. owroewefi 4 cm w Aqua Dreams w Bydgoszczy

Sławek widziałeś je u nich? Bo na zdjęciach wstawionych na fb wyglądały nie ciekawie i stergiosi i owroewefi.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Polecam te ryby, widziałem i są bardzo ładne. Nawet miałem podejrzenie że dzikie bo trochę inaczej wybarwione niż te które u mnie przychodziły na świat. Ubarwienie intensywne i ciemniejsze ale nie były wystraszone.
Mi się podobają i chętnie bym je wziął ale na drugi dzień wyjeżdżałem do Włoch służbowo i bałem się że żona nie przypilnuje ich jak należy.
Jak wrócę z delegacji i nie dostanę tych wymarzonych cupido to chyba wezmę grupkę. Miał ich tam ok. 40 sztuk.

(08-10-2021, 17:41 PM)barttsw napisał(a):
(08-10-2021, 15:38 PM)Papja napisał(a): Bardziej mnie zaciekawiła nagła zmiana podejścia, po takich kwiecistych i miłych pozytywnych opiniach w postach Wink

Spoko , wyszło szydło z wora
każdemu może się zdarzyć
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(08-10-2021, 18:07 PM)Zimna Zośka napisał(a):
(08-10-2021, 00:12 AM)Sloma napisał(a): Są fajne młode G. owroewefi 4 cm w Aqua Dreams w Bydgoszczy

Sławek widziałeś je u nich? Bo na zdjęciach wstawionych na fb wyglądały nie ciekawie i stergiosi i owroewefi.
   
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości