• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Ryby

#21
To teraz pytanie ile "Thoracochromis brauschi Lago Fwa" przyjedzie z Włoch? Sam bym się skusił ale nie mam wolnego zbiornika, dla niego.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Wszystko wskazuje na to że będziemy mieli jeszcze trochę czasu na weryfikację czy mają ryby o które pytaliście i jakie są ich ceny ponieważ mój powrót samochodem do Polski będzie prawdopodobnie przesunięty na 23.10.
Do tego czasu mamy czas na podejmowanie decyzji.
Na razie cisza z ich strony i chyba będę musiał ponowić e-mail lub zadzwonić.

(11-10-2021, 12:27 PM)el_polako napisał(a): To teraz pytanie ile "Thoracochromis brauschi Lago Fwa" przyjedzie z Włoch? Sam bym się skusił ale nie mam wolnego zbiornika, dla niego.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
O tę rybę na  razie nikt nie pytał i zdaje mi się że widziałem takiej ładnej rybki tam.
Zapytam
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Hej
dostałem odpowiedź i tak:

• Cribroheros rostratus pozostały tylko 2 sztuki 4-5 cm 24,9 € każdy
• Amatitlania septemfasciata ok 4-5 cm 12,9 € każdy
• Brak Thoracochromis brauschi i brak Amatitlania sp Honduran red point F1
• Bardzo ciekawe: dostępny Australoheros scitulus 5-7 cm 16,9 € każdy
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(17-10-2021, 19:46 PM)Sloma napisał(a): • Cribroheros rostratus pozostały tylko 2 sztuki 4-5 cm 24,9 € każdy

Szkoda Sad
Dzięki za informację.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Dzięki Słoma za info Smile w sumie musiałbym dla nich zlikwidować krewetkarium - tak czy inaczej f1 musi mieć śliczny kolor..
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Poproszę listę CA z cenami na priv.
Nie jedź szybciej niż twój Anioł Stróż potrafi latać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Temat na razie nieaktualny. Dam znać jak będę znów do Italii jechał samochodem.
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości