• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Gdzie zamawiać?

#1
Jak w temacie. Ktoś poleci sklep godny zaufania? Chodzi o zakup sprzętu akwarystycznego , filtr RO itd.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
(29-09-2021, 00:21 AM)Skuggi77 napisał(a): Jak w temacie. Ktoś poleci sklep godny zaufania? Chodzi o zakup sprzętu akwarystycznego , filtr RO itd.


Na Allegro w dobrej cenie dostaniesz co potrzebujesz, RO też w dobrej cenie mają, nawet z przyłączem pod wąż prysznicowy. Za 150zł jak potrzebowałem do solniczki znalazłem RO4 Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Allegro to dla mnie taka trochę ostateczność. Nie wszyscy chcą wysyłać za granicę , lub nie akceptują tutejszych kart płatniczych. Często ze sklepu można sporo rzeczy zamówić jedną przesyłką. Ale jak to się mówi nigdy nie mów nigdy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(29-09-2021, 00:21 AM)Skuggi77 napisał(a): Jak w temacie. Ktoś poleci sklep godny zaufania? Chodzi o zakup sprzętu akwarystycznego , filtr RO itd.
Coralhouse.pl z Konradem dogadać idzie wszystko Wink
Od długiego czasu wszystko co potrzebne zamawiam u niego i nie mogę powiedzieć złego słowa. Chłopaki naprawdę się starają Oklasky
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(30-09-2021, 17:38 PM)Skuggi77 napisał(a): Allegro to dla mnie taka trochę ostateczność. Nie wszyscy chcą wysyłać za granicę , lub nie akceptują tutejszych kart płatniczych. Często ze sklepu można sporo rzeczy zamówić jedną przesyłką. Ale jak to się mówi nigdy nie mów nigdy.


A gdzie mieszkasz? Możesz poszukać kogoś kto wozi przesyłki przez granice Wink chyba, że jesteś z Islandii Tongue ja tak sprzęt z alledrogo zamawiam

EDIT: właśnie przeglądałem Twój wątek o RO. Napewno nie ma nic? Nie da rady jakoś przewieźć busem czy inaczej? Jak byś zapakował w jakąś paczkę większą czy coś
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
A no właśnie jestem z Islandii. Przewoźników jest kilka , w sumie z dostarczeniem tutaj paczki nie ma problemu . W taki czy inny sposób będę musiał za to zapłacić podatek VAT na miejscu . Żaden sprzedawca w Polsce nie wystawia faktury z zerowym vatem , pomimo tego że to legalne gdy ja będę ten VAT płacił tutaj , więc zapłacę go podwójnie. Jeden sklep jaki znalazłem wysyła za granicę i nie dolicza vat to aquaristikshop , ale z Niemiec a tam jest cena dużo wyższa. Tak czy inaczej kupno tego filtra wyjdzie taniej niż na miejscu. Jedyny sklep jaki tutaj ma taki filtr od Tunze ceni go za prawie 55.900 koron islandzkich coś takiego : https://verslun.tjorvar.is/product_info....ts_id=7482 co przy dzisiejszym kursie w moim banku wychodzi 1.697,54 PLN. Jakaś masakra , bo dla nich to bardzo specjalistyczne urządzenie i dla tego taka cena. Teraz mój kolega jest w PL i by ewentualnie odebrał paczki z allego , spakował w jedną i wysłał do mnie. Ja tak przyszłościowo szukałem sklepu który bezpośrednio do mnie prześlę taką paczkę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Napisz do coralhause wiem że Konkrad nawet do nowej Zelandia wysyła
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Właśnie przeglądam ofertę coralhause , nie wykluczone że następne zamówienie poleci właśnie z coralhause , o ile będzie to możliwe.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Ja też staram się nie zamawiać z allegro, bo miałem już kilka sytuacji, że towar przyszedł uszkodzony, albo uległ uszkodzeniu po kilku dniach, bo był tak słaby jakościowo...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości