• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: A. rivulatus

#1
Cześć, ma ktoś może te pielęgnice w akwarium powyżej 600l od małego? Ciekawi mnie czy wielkość zbiornika ma wpływ na wielkość tych ryb. Ponoć w naturze dorastają do 30cm długości Big Grin Swoją drogą wydają mi się ciekawą alternatywą dla A. ocellatus Big Grin Może znacie jeszcze jakieś ciekawe duże pielęgnice?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
(24-09-2021, 12:23 PM)Janek napisał(a): Cześć, ma ktoś może te pielęgnice w akwarium powyżej 600l od małego? Ciekawi mnie czy wielkość zbiornika ma wpływ na wielkość tych ryb. Ponoć w naturze dorastają do 30cm długości Big Grin Swoją drogą wydają mi się ciekawą alternatywą dla A. ocellatus Big Grin Może znacie jeszcze jakieś ciekawe duże pielęgnice?

 Miałem pare -samiec 24-25, samica ok 20 duze masywne ryby pływały same w akwa 375l. Wydaje mi sie, że jak sprzedawałem były jeszcze w fazie wzrostu. Rivulatus rosnie jak ryby z rodzaju Amphilophus rozciąga się wzdłuż następnie w góre- garb w góre, ciało w górę i ponownie garb spada i ciało sie rozciąga.
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(25-09-2021, 15:56 PM)HOLSON napisał(a):
(24-09-2021, 12:23 PM)Janek napisał(a): Cześć, ma ktoś może te pielęgnice w akwarium powyżej 600l od małego? Ciekawi mnie czy wielkość zbiornika ma wpływ na wielkość tych ryb. Ponoć w naturze dorastają do 30cm długości Big Grin Swoją drogą wydają mi się ciekawą alternatywą dla A. ocellatus Big Grin Może znacie jeszcze jakieś ciekawe duże pielęgnice?

 Miałem pare -samiec 24-25, samica ok 20 duze masywne ryby pływały same w akwa 375l. Wydaje mi sie, że jak sprzedawałem były jeszcze w fazie wzrostu. Rivulatus rosnie jak ryby z rodzaju Amphilophus rozciąga się wzdłuż następnie w góre- garb w góre, ciało w górę i ponownie garb spada i ciało sie rozciąga.


Ciekawe, zastanawiam się nad rybami do zbiornika jak w końcu się przeprowadzę i podstawie przynajmniej 400l Wink Ciągnie mnie do pawiookich ale pomarńczopłetwe też się wydają mega ciekawe i zadziorne Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości