• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Fundulopanchax sjoestedti

#21
Niger Delta podczas zalotów Wink. Jak widać trochę bardziej kolorowy się zrobił po wyrośnięciu.

   
   
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Wow ..!!!

Piękne rybska .. 
Przez jaki czas trzymasz ikrę ? Trzymasz ją w torfie czy masz jakiś inny sposób ?
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Inkubuję ikrę w torfie, inkubuje się ikrę od półtora do 4 miesięcy w zależności od temperatury. Można ją inkubować w wodzie, wtedy już nawet po 3 tygodniach będziemy mieli młode.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
pstryk

   
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Kawał ryby. Ile on ma cm?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Niesamowite kolory....Pamiętam jak jako mały chłopak uwielbiałem proporczykowce, kleiłem nawet specjalną szklaną szalkę na ikrę. Ale to było zanim Papja się urodził ..Smile Smile  Piękne rybki, gdyby nie moje sumatrzaki , których mam coraz więcej, na pewno trzymał bym proporce...

Pozdrawiam i do zobaczenia na WAC !
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Ma około 12cm. Galimedes, mam sporo gatunków ciekawych proporców obecnie, w razie czego wiesz gdzie szukać rarytasów w ramach powrotu do dzieciństwa Tongue.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości