• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 288 l BW hydroponika

#11
A ja mam około 60 roślin w hydro i wlewam ml nawozu co 10 dni i nie widzę w tym wielkiego problemu
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(09-09-2021, 20:45 PM)dmac napisał(a): A ja mam około 60 roślin w hydro i wlewam ml nawozu co 10 dni i nie widzę w tym wielkiego problemu

Ile ma ta aquaponika ?
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
W tym kształcie 7 miesięcy, z czasem będę wymieniał rośliny na ciekawsze i mniej ekspansywne. No i obsada do zmiany, ale pomysłów brak

(09-09-2021, 20:45 PM)dmac napisał(a): A ja mam około 60 roślin w hydro i wlewam ml nawozu co 10 dni i nie widzę w tym wielkiego problemu

5 ml
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(09-09-2021, 21:13 PM)dmac napisał(a): W tym kształcie 7 miesięcy, z czasem będę wymieniał rośliny na ciekawsze i mniej ekspansywne. No i obsada do zmiany, ale pomysłów brak

(09-09-2021, 20:45 PM)dmac napisał(a): A ja mam około 60 roślin w hydro i wlewam ml nawozu co 10 dni i nie widzę w tym wielkiego problemu

5 ml

To powinna sama funkcjonować tylko zielska jest tyle że brakuje
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Masz rację, zbyt duża hydroponika do obsady i są niedobory. Następna będzie lepsza.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Sorry za offtop ale zapytam tu skoro już zacząłem rozmowę. Co mam zrobić w sytuacji jak NO3 mam na poziomie 20-30 z pięknym dużym hydro? Obsadę mam aktualnie małą jak na litraż który posiadam. Do tego sump który tez powinien coś robić, zwłaszcza że jest załadowany sporą ilością biologii.
Pozdrawiam Kacper.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
(11-09-2021, 16:36 PM)ksonski napisał(a): Sorry za offtop ale zapytam tu skoro już zacząłem rozmowę. Co mam zrobić w sytuacji jak NO3 mam na poziomie 20-30 z pięknym dużym hydro? Obsadę mam aktualnie małą jak na litraż który posiadam. Do tego sump który tez powinien coś robić, zwłaszcza że jest załadowany sporą ilością biologii.

Podaj co to jest durza aquaponika j jaka w niej rosliny
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
U mnie przy 5 paletkach , 5 biotodomach, kirysach i jednej l191 hydroponika wyssała wszystko do zera. Zniknęły dobrze rosnące żabienice, zrezygnowałem z kaseciaka, dobrej jakości keramzyt czyni cuda. Został tylko filtr mechaniczny. Jedyny problem to ubytek wody, niby zrobiłem wszystko żeby to zminimalizować a i tak ubywa około 8 litrów na dobę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(11-09-2021, 18:22 PM)barttsw napisał(a):
(11-09-2021, 16:36 PM)ksonski napisał(a): Sorry za offtop ale zapytam tu skoro już zacząłem rozmowę. Co mam zrobić w sytuacji jak NO3 mam na poziomie 20-30 z pięknym dużym hydro? Obsadę mam aktualnie małą jak na litraż który posiadam. Do tego sump który tez powinien coś robić, zwłaszcza że jest załadowany sporą ilością biologii.

Podaj co to jest durza aquaponika j jaka w niej rosliny


150 długości, 7 koszyków w tym 5 większych monster i dwa młode rosnące devil’s Ivy. Nie wiem jaka jest Polska nazwa tej rośliny.
Pozdrawiam Kacper.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Doloz koszyków duzo skrzydlokwiatów I epiprenium

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości