• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Satanoperca jurupari

#11
Ostatnie z tym całusem do forumowiczów i trzecie od doły pięknie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Fajniutkie te satany,czy parka tylko na zdjęciach trzyma się razem czy może pływa dość chaotycznie .I jeszcze jedno - czy satany są też tak aktywne jak geophagus ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(08-05-2012, 13:49 PM)Wnorus napisał(a): Fajniutkie te satany,czy parka tylko na zdjęciach trzyma się razem czy może pływa dość chaotycznie .I jeszcze jedno - czy satany są też tak aktywne jak geophagus ?

Głównie pływają razem, jeśli chodzi o aktywność to raczej takie leniwce są Smile Być może jak są młode (moje nie wiem w jakim są wieku) to możliwe, że są aktywniejsze.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Kurcze, widać, że nie miały lekko u poprzedniego właściciela. Reszta ryb za bardzo im nie przeszkadza?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Tak te ogony,w pewnym momencie myślałem,że one tak mają .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Wnorus, akurat ogony to mają takie non stop Smile,choć ostatnio trochę były przewalane z miejsca na miejsce, więc i płetwy mogły ucierpieć. Ogólnie to ktoś tam kiedyś z nimi słabo się obchodził,chudzinki takie były mizerne, teraz trochę widzę się wyciągnęły, różnica jest widoczna, mam nadzieję, że wyprowadzę je na "ludzi".
Piotr, w tym akwa czują się lepiej, widzę to nawet po tym, że zalecają się do siebie, czego nie zauważyłem w starym akwarium, czasem wolą trzymać się z daleka, tu już na szczęscie mają gdzie SmileWięc raczej nie wadzą nikomu, a Gujanowi bardziej wadzą ziemki niż satany Smile. Myślałem, żeby Herosa tu jeszcze dać (trochę tęsknię Wink), pewnie poczuły by się jeszcze pewniej z dużymi spokojnymi rybami.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
A co mają nie wyjść na ''ludzi'' Smile . A herosy fajnie by wyglądały w tym zbiorniku tylko szkoda znów trochę roślin,które fajnie się komponują z tymi korzonkami.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(09-05-2012, 10:04 AM)Wnorus napisał(a): A co mają nie wyjść na ''ludzi'' Smile . A herosy fajnie by wyglądały w tym zbiorniku tylko szkoda znów trochę roślin,które fajnie się komponują z tymi korzonkami.

No szkoda, ale wiesz nadzieja matką głupich jak to się mówi Wink, mam nadzieję że jakoś wytrzymają Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Będziesz kupował dobraną parkę czy jakieś maluchy bo z wypowiedzi zrozumiałem ,że będą ? Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Satanoperca sp. aff. jurupari TAPAJOS, jak zwał tak zwał, ale muszę się nimi pochwalić, mają po jakieś 6cm, przepocieszne gnoje Big Grin

   

   

   

   

   

   
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości