• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [7 PCW ] Polish Cichlid Weekend 2021- ZALEW SULEJOWSKI (2-4 lipca)

Dzień trzeci- niedziela (04.07)

Ostatni dzień, ciężki dzień... Ciężki bo poprzedzony biesiadą trwającą do godzin późnonocnych i ciężki bo to dzień pakowania się, zdawania pokoi, pożegnań i powrotu do domu. Udało się jednak sprawić by i w tym dniu jakieś fajne, warte wspominania rzeczy się podziały.

Nieco kapryśna podczas tego PCW pogoda trzeciego dnia była dla nas bardzo łaskawa i stworzyła idealne warunki do ostatnich wodnych zabaw takich jak gra w głupiego Jasia:

(vid. Alicja)

W czasie naszej gry Państwo Słomowie udali się w pierwszy cichlidowy rejs rowerem wodnym po zalewie Sulejowskim (niestety nie mam z tego żadnych fotek mam nadzieję że ktoś ma i wrzuci).

Nie bez powodu o rejsie rowerem wodnym Słomów piszę jako o pierwszym rejsie gdyż tego dnia miał miejsce jeszcze rejs drugi: W godzinach wczesno- popołudniowch (nie wspomnę teraz dokładnie) wyruszył z portu w Karolinowie statek badawczy RV Barbie. W skład załogi jednostki badawczej wchodzili: Maciek, Maria, Kobuz, Katrin i Macioch


    (fot. Alicja)

    (fot. Alicja)


    (fot. Alicja)

Podczas resju dokonywaliśmy zbioru okazów roślin wodnych staraliśmy się je rozpoznawać z głowy i/lub oznaczaliśmy je przy pomocy aplikacji Plantnet.
Na poniższym materiale Maćko Bleher odławia rzadkie rośliny z zalewu Sulejowskiego



Ja jako że z ostatniego PCW wróciłem z korzeniem postanowiłem zrobić sobie z tego nową świecką tradycję i wracać z korzeniem z każdego PCW. Podczas gdy RV Barbie patrolował dziewiczy brzeg zalewu Sulejowskiego zacząłem rozglądać się za korzeniem. No i znalazłem. Mam korzeń i z tego PCW, a jego zdobywanie wyglądało tak:



Jak widać rejs był udany, poniżej żeńska część załogi



   


I to już wszystko. Przepraszam raz jeszcze za tak SKANDALICZNĄ obsuwę i dziękuję raz jeszcze wszystkim za wspaniale spędzony wspólnie czas
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [7 PCW ] Polish Cichlid Weekend 2021- ZALEW SULEJOWSKI (2-4 lipca) - przez macioch - 28-08-2021, 21:38 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości