• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [7 PCW ] Polish Cichlid Weekend 2021- ZALEW SULEJOWSKI (2-4 lipca)

#31
1+1
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Z Wami wszędzie Smile
2+2 i osobny domek
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Ja + córka.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
2 osoby
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Nic się nie zmienia.
2 os.  - jak będę sam to najwyżej wyśpię się na 2 łóżkach Smile

Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Macioch prosił mnie właśnie żeby przekazać, że te domki to są takie mini-bloki, w których są mieszkania z osobnymi wejściami, każde mieszkanie ma swoją łazienkę, natomiast aneks kuchenny jest wspólny (dla chętnych można do pokoju wstawić jakąś kuchenkę). Niemniej jak zrozumiałem właściciele są bardzo chętni do współpracy i poza tym możemy bez problemu rozlokować tak osoby, żeby rodziny z dziećmi były w osobnych domkach niż Ci przybywający bez dzieciaków Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Dokładnie tak każde mieszkanko-pokój jest 4 osobowe ale jeśli mamy np rodzinkę 2+1 to mimo iż mają dla siebie cały pokój płacą tylko 2x 60zl + za dziecko ( pow 10 roku też 60 poniżej 30zl)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Drodzy Forumowicze, chwilowo zamykamy zgłoszenia do czasu ustalenia miejsca, w którym odbędzie się PCW nr 7. Przepraszamy za utrudnienia.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Hej w końcu po wszystkich komplikacjach udało się w tym szalonym roku 2021 znaleźć fajny ośrodek oferujący nam miejsca. Jest to ośrodek Libra w miejscowości Karolinów nad zalewem Sulejowskim. Mam wstępną rezerwację dla osób które zgłosiły się na poprzednią opcję. Przybycie potwierdziły mi wszystkie osoby z wyjątkiem Adamsa, którego bardzo proszę o pilny kontakt. Jeśli są jeszcze jacyś chętni to zapraszam, raczej będą już tylko wolne miejsca w kilkuosobowych pokojach typu studio gdzie łazienka będzie przypadać 5/6 osób lub osobne pokoje dla rodzin również w pokoju typu studio ze wspólną łazienką z innym pokojem. Dziś jadę na miejsce i potwierdzam rezerwacje dla tych co mi już potwierdzili. Wszystkich nowych chętnych proszę o jak najszybsze zgłoszenia. Po zgłoszeniu proszę się ze mną szybko skontaktować na facebooku lub telefonicznie (prośbę o numer proszę wysłać na pw)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
No i spoko, nawet bardziej w centrum kraju więc powinno być w miarę dostępne dla większości Wink

Ognisko, karaoke... byle pogoda dopisała!!!
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości