• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [7 PCW ] Polish Cichlid Weekend 2021- ZALEW SULEJOWSKI (2-4 lipca)

#21
Ja też uwierz mi że staje na głowie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Jak nie będzie domku to niewielka strata....bedę spał tam gdzie upadnę Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Kochani stoczyłem właśnie ciężką parogodzinna batalie telefoniczna. Mam coś zupelnie innego ale myślę że również fajnego i mającego inne atuty. Mniej brokatu laserów i szampana. Ale schludnie intymnie nieco na uboczu. Ok 1,5 km od promenady gdzie znajdziemy lody burgery fryty itp. Jest to północna a więc przeciwna strona jeziora dużego. Daleko od najfajniejszego jeziora średniego ale... Placyk zabaw będzie blisko do rowerków i kajaków też, że o miejscu do ogniskowania i grillowania nie wspomnę. Sa to skromnie choć schluchnie urządzone 4 pokojowe domki które były by dostępne w terminie 2-4 lipca i pozwoliły by nam stworzyc skromna choć intymna pielegnicową enklawe pośród turawskiego zgiełku. Jak wyjaśniła Pani właścicielka ogniskowanie/grillowanie wygląda tak że gospodarze dają nam ławki ile mają do tego ludzue biorą krzesełka z pokojów. Z mojego wywiadu wynika że gospodarze będą bardzo chętni do dogadania się w kwestii usprawnień a ja mieszkam bardzo blisko i mam nieograniczony dostęp do korzystania z firmowego samochodu marki Renault Master. Mogę więc zorganizować na miejsce grillowe dodatkowe ławki namioty (będzie potrzebna ściepa na wynajem ) i zrobimy se tam prawdziwe siklid-paradajs. Domki wyglądają tak: https://www.facebook.com/Oliwka-O%C5%9Br...1414154875.
Cena to 60zł za osobę (może być nieco wiecej jeśli ktoś nie bedzie chciał wykorzystać w pełni pojemności pokoju)
Jeśli wchodzicie w ten biznes to piszcie prosze posty z potwierdzeniem. Jako że zmieniła się nam baza potrzebuję potwierdzenia żeby rezerwować. Bardzo proszę o szybką reakcje bo wszytko w koło rezerwuje się w mgnieniu oka.

Zacznę wiec ja jak przedtem Macioch+ Kasia
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Myślę że wystarczy przepisać listę Tak
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Ja jestem niemal przekonany że wystarczy ale musze mieć oficjalne potwierdzenie by rezerwować.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Kobuz, 1 szt.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Ja plus moja ekipa mam do waszego ośrodka 9 minut, czyli będziemy z wami, ale śpimu u siebie. 
Ps pole namiotowe dalej aktualne Smile)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Bastet, jeden ludź
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
1 osoba
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
"Ctrl C" - "Ctrl V" Wink
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości