• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Nowy (mały) dom dla Lemona Pawiookiego

#3
Z Lemonem jest coś nie tak, albo traci wzrok albo jest po prostu przygłupi i nie widzi jedzenia przed nosem. Nauczyliśmy się już, że żarło trzeba mu przytrzymać w palcach, za którymśtam podejściem na ogół w nie trafia.
Jako rybol specjalnej troski zostanie w tym akwarium na zawsze, raczej by się nie odnalazł z innymi rybami. Tak jak się obawiałem, stał się osowiały, siedział w jednym miejscu a po żarcie wypływał czasami co drugi dzień.
 
W zeszły weekend odbierałem od kolesia z naszego olxa ślimaki dla kolcobrzuchów, zauważyłem że szuka domu dla skalara, którego od kogośtam odratował. Myślę co ślepy Lemon może zrobić skalarowi?
Przygarnąłem. Przez pierwsze dwa dni Lemon pływał za tym skalarem jak szczeniaczek. Rotfl Trącał mordą, ocierał się, szukał go po całym baniaku jeśli się gdzieś schował. Teraz się uspokoiło, skalar już mniej się boi, Lemon go nie szuka cały czas ale jest o wieeele bardziej aktywny. Najlepszy prezent jaki mogłem mu zrobić. Kotek


Załączone pliki Miniatury
           
mąka krupczatka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Nowy (mały) dom dla Lemona Pawiookiego - przez jachu_ka - 21-04-2021, 19:44 PM
RE: Nowy (mały) dom dla Lemona Pawiookiego - przez jachu_ka - 20-07-2021, 18:12 PM
RE: Nowy (mały) dom dla Lemona Pawiookiego - przez Goran - 05-08-2021, 13:42 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości