• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S] 7x Oscura Heterospila

#1
Cześć, z powodów nie całkiem zależnych ode mnie zmuszony jestem sprzedać moje stado O. heterospila. Ryby są u mnie od niecałych 5 lat, mają średnio 20-25 cm. Pochodzą z dwóch niezależnych źródeł. Ryby są zdrowe, nie przekarmione (karmię 1x dziennie). Są przepięknie ubarwione, ale to wie każdy, ktoś choć raz widział ten gatunek. Nie znam rozkładu płci, przez ten czas ryby zajmowały rewiry w różnych konfiguracjach, ale nie dane było mi zostać dziadkiem. 
Bardziej niż na złotówkach zależy mi na tym, żeby w tym samym składzie znalazły nowy dom, dlatego rozpatrzę każdą propozycję finansową. Zainteresowanym mogę podesłać jakieś fotki.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Wspaniałe ryby sa na liście moich życzeń ale niestety na przyszłość Undecided mam wszedzie maxa
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ożesz, przez chwilę pożałowałem że mam w 450L Afrykę (tylko nie mówcie Rukiemu Prosi ). Mam nadzieję że znajdą dobry dom.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Może znajdzie się ktoś chętny? Jeśli ograniczeniem są warunki lokalowe, ich dom też sprzedam w okazyjnej cenie Wink
https://www.olx.pl/d/oferta/stado-oscura...JwGU5.html
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Cześć,
jestem zdecydowany mocno opuścić cenę, choć i tak uważam, że 50zł za sztukę tej ryby to kwota nieprzyzwoicie niska.
Nie mam wyjścia, bo zbiornik musi wyjechać, więc jeżeli ktoś je chce, ale barierę stanowi cena, na pewno się dogadamy.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Nie bedzie ktoś lecial Wrzesnia- Piotrków trybunalski ?
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Prawdopodobnie we wtorek/środę będę jechał na Śląsk (przez Łódź i Częstochowę), więc jeżeli ktoś jest zainteresowany i jest w pobliżu trasy przejazdu, mogę zabrać ryby.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(07-05-2021, 20:24 PM)sensej napisał(a): Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Zrób to Cool pasuja idealnie do Twoich cudeniek
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości