• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Nowe akwarium

#1
Mam pomysł na nowe akwarium. Rozmiar 160x60x60. Potrzebuję namiarów na szafkę i akwarium w cenie rozsądnej, tzn poniżej 3500 zł za całość. W środku ma pływać najprawdopodobniej(aczkolwiek jestem bardzo otwarty na sugestie i propozycje obsady) Paracyprychromis + Julidichromis(marzą mi się Xenotilapie, ale wymagania pokarmowe chyba niewspółgrają), więc optiwhite niekoniecznie. Ale, ogólnie rzecz ujmując, nie chcę przepłacać [Obrazek: icon_e_smile.gif]. Macie coś sensownego do zaproponowania? Bo Google niewiele poniżej 3500 oferuje :-(.
Pozdrawiam Smile
Tomek B.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Szklo Szklarz plus stelaż z kątownikow i obuduj sobie.. Nie wyniesie Cie to 2000zl...
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Napisz do któregoś z wykonawców - Karol z AquaFish (Nexus) czy Przemek z Akwarium Szczecin - wycenią i zobaczysz ile wyjdzie. Przypuszczam, że w tej cenie to znajdziesz nie tylko akwarium z szafką, ale i z pokrywą. W internecie można znaleźć oferty innych wykonawców. 

Pomysł na xenotilapie w tym zbiorniku jest bardzo dobry. To fantastyczne ryby, a ich połączenie z paracyprichromisami jest odpowiednie.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości