• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Rio Tamasopo

#21
Super czekam na foty, a jaka to odmiana montezum ?
375 l (panamensis, nanolutea, septemfasciata)
160 l (amatitlania nanolutea)
96 l (Apistogramma ortegai, ex. sp. "Papagei")
96 l (Apistogramma erythrura)
96 l (Apistogramma cf. ortegai ex. sp. "Pebas")
63 l (Apistogramma sp. alto tapiche)
63 l (Xiphophorus variatus La Laguna)

 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Rio Tamasopo Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Hm, z Priapellami mógłbyś spróbować, ale wydaje mi się że z czasem się oswoją. Moje helleri Palenque w nowym miejscu też zawsze lekko panikowały.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Palenque to przy nich oaza spokoju Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
W czwartek jadę po pame. Dzisiaj pomalowałem dwa tła w zbiornikach, jeden jest dla nich i X. montezumae, więc następne zdjęcia mieczyków będą lepsze Tongue. Znowu o krok bliżej.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Piotrze, Ty nie stukaj w blat, tylko ogarniaj zbiornik na nowe rybska Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Ja niestety na razie nie mam miejsca, ale zanim je rozmnożysz to może coś się znajdzie Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Posadziłem Nymphaea - takie, jakie były dostępne. Na razie myślę, że wystarczy, zapoluję na jakiegoś wywłócznika i będzie dobrze, Jutro w ramach rekonesansu wpuszczę jedną P. mexicana - postanowiłem, że jednak będą również w tym akwarium. H. pame już zaaklimatyzowane w innym akwarium, więc obsada jest. Priapelle pójdą jednak osobno - maja przyjść jutro, ale też mam zbiornik przygotowany.Jakby ktoś chciał Priapelle, to odzywać się na priv, bo wziąłem znów wszystko, co było - przyjedzie 28 szt bez możliwości rozróżnienia płci
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
(01-04-2021, 18:48 PM)Gajowy napisał(a): Jeśli wypali, może całkiem fajny zbiornik wyjść.. [Obrazek: oklasky.gif]
Tak sobie przez tego covida zaczynam utrudniać życie i pomyślałem, że może wreszcie czas na czysty biotopowo zbiornik. I chodzi mi po głowie Rio Tamasopo z obsadą Herichthys pame + Xiphophorus montezumae. Mieczyki z tej lokalizacji można spokojnie dostać, a pame występuje na niewielkim w sumie regionie włączając tą rzekę, więc nawet jak będą bez lokalizacji, to i tak można powiedzieć, że jest 100% biotopu. No i zagwozdka, bo nie znalazłem nic o roślinach, a jak się bawić w biotop, to na całego. Po prostu takie, jak na tym obszarze Meksyku, czy coś tam innego rośnie? Będę wdzięczny za sugestie i jakieś fajne zdjęcia podwodne, które się nie wyświetlają po wpisaniu nazwy rzeki w wujka G Smile
Jeśli wypali, może całkiem fajny zbiornik wyjść.. Oklasky
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości