Odpowiedz 
Tło z olx prośba o pomoc
02-04-2021, 11:26 AM
Post: #11
Tło z olx prośba o pomoc
A jakby tak spróbować odciąć wszystko linką do cięcia? W dobrych sklepach można taką nabyć.
Wsuwasz linkę od boku i lecisz po całej długości akwarium

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2021, 20:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2021 21:39 PM przez pyszczak6.)
Post: #12
RE: Tło z olx prośba o pomoc
Witam rozmówce akwarium 1120l 15 ryb filtry 2x fx6 + 2x fzn3  sterylne bo tak lubię (po paletach zostało)  i jest mi wygodniej gdyż poruszam się na wózku inwalidzkim. Tło jest nie do wyciągnięcia bez zniszczenia go jest na wymiar można powiedzieć ze sprzedawca tu się spisał bo weszło na lekki wcisk z żadnej strony nie mam dostępu tylko z góry po dwa centymetry z lewe i prawej strony (wzmocnienie wzdłużne) więc nic nie włożę za tło!!. Tło składało się z 5 części które nachodzą na siebie przyklejone całą powierzchnią od lewej do prawej tworząc całość –brak łączeń (proszę powiększyć fotkę)wiec od frontu też nic nie zdziałam. Zostaje zerwanie czyli zniszczenie i obawiam się że sprzedający dobrze o tym wie i niszcząc go pozbawię się ze tak powiem dowodów złego wykonania i zostanę z niczym w myśl sam pan zniszczył i teraz chce drugie. Na foto widać jak dokładnie przylega.            
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2021, 07:58 AM
Post: #13
RE: Tło z olx prośba o pomoc
Moim zdaniem czeka Cię wojna z sumieniem sprzedawcy, bo nie znam żadnych przepisów, które regulują twardość tła, czy odporność na skubanie przez ryby. Z drugiej strony, tło powinno być pokryte warstwą żywicy po pierwsze, dla tego że nie da się go czyścić z osadów bez zniszczenia powłoki, po drugie nie da się go czyścić z glonów bez uszkodzenia powłoki, po trzecie zbrojniki mogą zeskrobać warstwę ozdobną, itp. Uwagi sprzedawcy na temat wystroju akwarium są nie na miejscu, Twoja sprawa, czy masz piasek na dnie, czy znęcasz się nad rybami i masz gołe szkło. Twój wybór. Ja na Twoim miejscu zażądałbym pisemnie  wymiany na pełnowartościowy produkt zabezpieczony w sposób nie pozwalający rybom na uszkodzenie jego powierzchni i wysłałbym takie pismo do sprzedawcy, do FPK i do UOKiK. W razie odmowy opisz sytuację i wadliwe tło w komentarzach wszędzie, gdzie tylko znajdziesz ślad sprzedawcy. Napisz też do OLX, a może ma coś na Alledrogo?

PS
Prawdziwego sprzedawcę poznajemy po tym, jak rozpatruje reklamację.
powodzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2021, 13:37 PM
Post: #14
RE: Tło z olx prośba o pomoc
(02-04-2021 20:45 PM)pyszczak6 napisał(a):  akwarium 1120l 15 ryb filtry 2x fx6 + 2x fzn3  sterylne bo tak lubię (po paletach zostało)  i jest mi wygodniej gdyż poruszam się na wózku inwalidzkim. 
Przepraszam, że nie w temacie tła, ale chłopie wyobraź sobie że właściciel domu w którym mieszkasz przenosi wszystkie kontakty, włączniki od świateł i klamki w drzwiach na 190cm od podłogi. Bo tak lubi i jest mu wygodniej, bo mniej się brudzą a ma 2.2 metra wzrostu. Nie umrzesz od tego, ale twój komfort życia znacząco spadnie c'nie? 
Masz jebitną filtrację, która z palcem w nosie obrobi taki zbiornik (jeśli już to z podłożem będzie jej łatwiej) i ryby, które bez podłoża się po prostu męczą. Przecież to bezsens... No
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe