• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: (S) X guntheri i Yucatan

#1
Sprzedam dwa stadka podrostków jak w tytule. Guntheri green CB, 3 samce i 4 samice, Yucatany niepoliczalne, ok 20 szt na pewno, w tym podrośnięta para; oba stadka po wstępnej selekcji, dorosłych się pozbyłem, a przeliczyłem się z własnymi możliwościami selekcji tych gatunków, po prostu brakuje mi zbiorników. Jak ktoś się chce pobawić, to niezły materiał jest.  Więcej informacji PW.
Ponieważ już pojawiły się pytania i to takie same - uzupełniam tutaj - w obu liniach pojawiają się czerwone osobniki, które należy usunąć, poza tym należy również przeprowadzić kolejną selekcję w momencie , gdy uwidacznia się płeć. Ja sobie zostawiam tylko guntheri red, którą mam nadzieję za kilka pokoleń utrwalić na tyle, żeby była fajna linia i u nas. Ryby rosną szybko w obu przypadkach - to CB, nie dzikusy. Mioty tez dość duże w obu przypadkach. Nadają się albo do selekcji, albo jako rozpraszacze, jeżeli komuś nie zależy na młodych, a tylko, żeby mu coś o dzikim wyglądzie pływało w akwarium.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
(25-02-2021, 14:42 PM)Gajowy napisał(a): Sprzedam dwa stadka podrostków jak w tytule. Guntheri green CB, 3 samce i 4 samice, Yucatany niepoliczalne, ok 20 szt na pewno, w tym podrośnięta para; oba stadka po wstępnej selekcji, dorosłych się pozbyłem, a przeliczyłem się z własnymi możliwościami selekcji tych gatunków, po prostu brakuje mi zbiorników. Jak ktoś się chce pobawić, to niezły materiał jest.  Więcej informacji PW.
Ponieważ już pojawiły się pytania i to takie same - uzupełniam tutaj - w obu liniach pojawiają się czerwone osobniki, które należy usunąć, poza tym należy również przeprowadzić kolejną selekcję w momencie , gdy uwidacznia się płeć. Ja sobie zostawiam tylko guntheri red, którą mam nadzieję za kilka pokoleń utrwalić na tyle, żeby była fajna linia i u nas. Ryby rosną szybko w obu przypadkach - to CB, nie dzikusy. Mioty tez dość duże w obu przypadkach. Nadają się albo do selekcji, albo jako rozpraszacze, jeżeli komuś nie zależy na młodych, a tylko, żeby mu coś o dzikim wyglądzie pływało w akwarium.
Skąd jesteś i jaka cena?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(25-02-2021, 16:02 PM)masta napisał(a):
(25-02-2021, 14:42 PM)Gajowy napisał(a): Sprzedam dwa stadka podrostków jak w tytule. Guntheri green CB, 3 samce i 4 samice, Yucatany niepoliczalne, ok 20 szt na pewno, w tym podrośnięta para; oba stadka po wstępnej selekcji, dorosłych się pozbyłem, a przeliczyłem się z własnymi możliwościami selekcji tych gatunków, po prostu brakuje mi zbiorników. Jak ktoś się chce pobawić, to niezły materiał jest.  Więcej informacji PW.
Ponieważ już pojawiły się pytania i to takie same - uzupełniam tutaj - w obu liniach pojawiają się czerwone osobniki, które należy usunąć, poza tym należy również przeprowadzić kolejną selekcję w momencie , gdy uwidacznia się płeć. Ja sobie zostawiam tylko guntheri red, którą mam nadzieję za kilka pokoleń utrwalić na tyle, żeby była fajna linia i u nas. Ryby rosną szybko w obu przypadkach - to CB, nie dzikusy. Mioty tez dość duże w obu przypadkach. Nadają się albo do selekcji, albo jako rozpraszacze, jeżeli komuś nie zależy na młodych, a tylko, żeby mu coś o dzikim wyglądzie pływało w akwarium.
Skąd jesteś i jaka cena?
Wrocław, reszta na PW, bo nie wiem ile, czego itd Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości