• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Ostrzeżenie za nic.

#1
Nie jesteś aktywnym użytkownikiem, jeśli większość Twoich postów to zwykłe nabijanie licznika jednozdaniowymi wypowiedziami.
Od moderatora Ruki.


Taką dostałem wiadomość. Naprawdę? Jeśli pytam o wybór ryb lub jestem ciekaw jak wyglądają akwaria innych forumowiczów? Jestem nieaktywny bo czytam wszystkie wątki? Zaglądam w każdy zakątek forum? Lubię każde fajne akwarium?
To czego oczekujesz?
Fora upadają. Naprawdę warto pozbywać się ludzi którzy żartują i czytają każde nowe słowo na forum?
 
Podziękowania złożone przez:
#2
Oj Marcepan, zmuszasz mnie do odłożenia pałeczek i odstawienia sushi....

Nikt się Ciebie nie pozbywa, 20% ostrzeżenia to nie koniec świata, lecz upomnienie. Zatem przejrzyjmy historię Twoich postów na forum- posty jednozdaniowe to 71 na 168, czyli blisko połowę Twoich wypowiedzi.

Doskonale teraz widać też Twoją frustrację, bo zaczynasz bagrować po postach Barta i pewnie zaraz utrudnisz całej administracji pracę, zgłaszając wszystkie jego krótsze czy nieskładne posty. Za co był już wielokrotnie upominany. Ale niektórzy mają na tyle klasy, że nie próbują skłócić forum z administracją i nie lecą od razu pisać postów z żalami.

Miej klasę, popraw się, a nie zachowuj się jak parszywy troll, próbujący się wybielić i antagonizując wrednego moderatora.

EDIT:
O, bagrujesz całe forum. Big Grin
   
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
#3
Marcepan, jak zaczniesz pisać jak człowiek to tylko wszyscy się ucieszą. Ruch na forum to złoto, tak jak mówisz. Ale co najmniej połowa twoich postów ma taką wartość jak "lajk" na Facebooku.

Zapraszam do pisania ciekawych, ruszających forum wątków i postów.

Ale zapewniam, że jeszcze jedno nieuzasadnione zgłoszenie posta i dostaniesz bana. Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#4
Jak czytam twoje posty to widzę wiele jednozdaniowych wypowiedzi. Dostałeś za to ostrzeżenia? Żartujesz? Daj mi karę za obrażanie. Za chamstwo. Za grubiaństwo. Za brak koleżenstwa. Tak. Ale za krótkie zdania? Napisałem kiedyś o analfabetach na forum. Od razu za to przeprosiłem. I nie dałeś mi ostrzeżenia. Dalczegowtedy nie zareagowałeś a dziś na PW mi to wypominasz? Od razu przeprosilem. Więc tak. Czytam każdy nowy i stary wątek. Przekonałem forum do najstarszych postów. Podobaja mi się jakieś akwaria i to mówię. Chwale. Chcę wiedzieć po ludzku co się dzieje z nimi dalej. Czy funkcjonują. Czy były jakieś problemy. Tak zwyczajnie. Bez jakis podtekstow. Widocznie powinienem milczeć.
Nie założę tu wątku o moim nowym akwarium z kupionymi dziś kiryskami. Na innych forach nie dają ostrzeżeń za proste zdania i zachwycanie się.
Jest mi przykro.
 
Podziękowania złożone przez:
#5
Dawaj bana. Bądź ludzki Pan.
 
Podziękowania złożone przez:
#6
Jupiiiiii , wkońcu admini się zabrali za tego człowieka , dla mnie 100% racja bo tylko sie czepiał dlatego tez opusciłem forum by nie prowokować Tongue
1000l -CA
 
Podziękowania złożone przez:
#7
Bart, proszę o poprawną pisownię. Bo też dam Ci warna. Tongue
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
#8
(16-01-2021, 23:45 PM)Ruki napisał(a): Bart, proszę o poprawną pisownię. Bo też dam Ci warna. Tongue

tak jest szefie Tongue
1000l -CA
 
Podziękowania złożone przez:
#9
Mimo, że ten wątek mógł bym skwitować jednym zdaniem Smile to napiszę trochę więcej. Tak to już jest, że są ludzie których lubię mimo ich wad, ale są też tacy którzy z jakiegoś powodu irytują mnie i mimo szczerych chęci widzę u nich tylko wady. Do pierwszej grupy należy Bart i moja obecną żona, a do drugiej Marcepan i moja była żona Smile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości