Odpowiedz 
Pokrywa aluminiowa
17-02-2021, 20:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2021 20:11 PM przez legion94.)
Pokrywa aluminiowa
Witam, przy przesuwaniu światłem trochę zdarłem okleine Wenge od Wewnątrz . Ma ktoś pomysł czym to pomalować żeby zabezpieczyć? Jakiś lakier czy farba olejna w kolorze? Pod pokrywę dałem uszczelke, jest sens dać szyby nakrywowe? Chciałbym żeby pokrywa trochę posłużyła..

150x50x60 geophagus mirabilis
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2021, 01:22 AM
RE: Pokrywa aluminiowa
Jezeli pokrywa jest faktycznie aluminiowa to nie masz sie czym martwic - aluminium nie rdzewieje. Aluminium jest takze prawie nie "malowalne" wiec bedzie problem z jego pomalowaniem. Jezeli chcesz tylko zabezpieczyc uszkodzone miejsce zeby okleina nie odchodzila to mozesz sprobowax jakims lakierem bezbarwnym, ale raczej nie akrylowym czy wodorozcieńczalnym tylko jakims hardkorowym. Ewentualnie żywica epoksydowa

d-_-b
18-02-2021, 12:26 PM
Dobrej jakości lakier jachtowy popatrz sobie na bakista.pl

1000l - Pterophyllum scalare, Geophagus RHT , Sturisoma aureum
240l - Apistogramma Barlowi
58- Apistograma allpahuayo
18-02-2021, 20:09 PM
Ma ktoś pokrywę aquastel? U was też podczas przesuwania/dosuwania tej blachy z uchwytem na oświetlenie zdziera okleine na krawędziach????

150x50x60 geophagus mirabilis
23-02-2021, 05:30 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2021 05:31 AM przez HOLSON.)
Ja mam na jedym zbiorniku pokrywę od nich- niedługo bo jakies 8 miesiecy, na tą chwile nie mam z nią problemów - nigdzie okleina sie nie zadziera.

[Obrazek: baneria.jpg]
-herichthys carpintis
-nandopsis haitiensis
-nandopsis tetracanthus
-parachromis motaguensis 
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe