• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Składam nowy zestaw baniak+filtracja

#31
(24-02-2024, 17:21 PM)Papja napisał(a): Mam Andinoacara pulcher Rio Apure F2, Andinoacara latifrons San Cipriano F2, Apistogramma sp. D44, D24 F1 i Nannacara aureocephalus Piste Riskier z tego co by się nadawało do łączenia z SA. Z barwniakow kribensis Lokoundje F1.
Na zdj d44? Bardzo ładna ryba. Na internecie praktycznie brak zdjęć.
Podpowiedz jak wygląda sytuacja z gatunkami takimi jak uaupesi, lineata, blutkehl itp. Moim zdaniem jedne z ładniejszych apistogramma a bardzo mało ich widać. To kwestia ciężkiej dostępności czy trudności w utrzymaniu, rozmnożeniu?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(24-02-2024, 19:11 PM)lukasz1717 napisał(a):
(24-02-2024, 17:21 PM)Papja napisał(a): Mam Andinoacara pulcher Rio Apure F2, Andinoacara latifrons San Cipriano F2, Apistogramma sp. D44, D24 F1 i Nannacara aureocephalus Piste Riskier z tego co by się nadawało do łączenia z SA. Z barwniakow kribensis Lokoundje F1.
Na zdj d44? Bardzo ładna ryba. Na internecie praktycznie brak zdjęć.
Podpowiedz jak wygląda sytuacja z gatunkami takimi jak uaupesi, lineata, blutkehl itp. Moim zdaniem jedne z ładniejszych apistogramma a bardzo mało ich widać. To kwestia ciężkiej dostępności czy trudności w utrzymaniu, rozmnożeniu?

Tak, to d44. Tych wszystkich ala uaupesi mało widać bo ciężko o dobry rozkład płci w młodych zwykle, dzikie przychodzą często zmixowane różne gatunki i dopóki nie wyrosną to są szare myszki.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Papya
Po ile je masz i ile mógłbym wsadzić do baniaka? Daj znać na priv lub Messenger
===============
Pozdrawiam
damian
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Odpisałem na fanpage. W dużym zbiorniku jedyna sensowna opcja w przypadku pielegniczek to duża kolonia- wtedy raz że widzimy ryby, ryby są wybarwione to jeszcze nie mamy strat z powodu chorób indukowanych stresem u zdominowanych ryb
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Papja, zapraszam Ciebie do rozmowy na fanpage.
===============
Pozdrawiam
damian
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
@arribada , zapraszam do rozmów na forum, nie każdy ma fb lub lajkuje profil Papji Smile Zdecydowanie więcej osób zyska w ten sposób.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Z chęcia ale chciałbym podać Patrykowi mój adres. Nie widzę powodu aby wszystkim mówić gdzie mieszkam.
===============
Pozdrawiam
damian
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
A, to oczywiste, pomyślałem, że chcecie się przenieść z całą dyskusją na fb Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
(26-02-2024, 20:10 PM)arribada napisał(a): Z chęcia ale chciałbym podać Patrykowi mój adres. Nie widzę powodu aby wszystkim mówić gdzie mieszkam.

To myślę, że fajnpejdż jest jeszcze mniej trafnym medium konwersacji Wink Lepiej na priv (mesendżer jakiś, esemes lub inny gołąb pocztowy)...
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości