• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Anton Lamboj

#1
Wczoraj miałem przyjemność wysłuchać prezentacji Antona online.
 Rzeka Kongo i jej dopływy to miejsce bytowania wielu ciekawych i unikatowych gatunków Cichlidae o specyficznych przystosowaniach . Prezentacja długa ale nie było mowy o nudzie. W porównaniu z wykładami Melanie Stiassny zdecydowanie więcej spraw akwarystycznych i cała masa interesujących zdjęć z hodowli.Gratulacje dla NECA za zorganizowanie spotkania ( wcześniej świetna wizyta w fishroomie Petera Buchhausera - pielęgnice z Ameryki Centralnej). Szkoda tylko , że to nasi koledzy z USA organizują spotkania z naszymi europejskimi ekspertami a nie któraś z dużych organizacji na naszym kontynencie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ja niestety nie miałem czasu się włączyć, liczę że ktoś wrzuci nagraną na YT. Sad

Cytat:Szkoda tylko , że to nasi koledzy z USA organizują spotkania z naszymi europejskimi ekspertami a nie któraś z dużych organizacji na naszym kontynencie.
Masz na myśli takie e-prezentacje jak wczoraj? W Europie nie ma raczej tradycji takich, w USA już przed covidem takie były organizowane. No i amerykańskie organizacje znacznie prężniej i aktywniej działają niż te europejskie.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Również bardzo mi się podobało i uważam że to był świetnie spędzony czas. Mimo tego że o ile czytać po angielsku to jeszcze jakoś daje rady (jak co to słownik pomaga) to ze słuchaniem jest bardzo źle (a Anton mówił bardzo szybko). Nie mniej to co zrozumiałem to podobało mi się bardzo. Zaskoczyłeś mnie Ruki tym że to było już robione przed Covidem. Myślałem że to był taki substytut normalnego spotkania. Myśle idea organizowania takich internetowych prelekcji jest świetna i nie dziwie sie w sumie że Amerykanie robili to jeszcze w czasach gdy można było się spotykać. Na pewno nic nie zastąpi prelekcji i spotkań w realu ale nie każdy, nie zawsze, nie wszędzie może a taka forma sprawia że takie wydarzenia stają się bardziej powszechne. Ja jestem i formą i treścią zachwycony
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Gdybyście mieli wiedzę o kolejnych tego rodzaju prelekcjach on-line, dostępnych dla każdego zainteresowanego, dajcie proszę znać.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości