• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Nowy duży zbiornik - obsada i zakup ryb

#61
Chciałbym się podzielić dobrą nowiną - ja zostałem pierwszy raz ojcem a Papja dziadkiem, pewnie milionowy raz Smile - rozmnożyły  mi się laetacara araguriae w zbiorniku głównym - małych w dużym zbiorniku jest sporo czy przeżyją nie mam pojęcia, natura zrobi swoje. Nie karmię ich szczególnie ani nie wyławiam. Do tarła podchodzą też acary z maroni - pierwszy raz się zastanawiam co ja z tym dobrodziejstwem zrobię w razie czego, man nadzieję, że będą chętni tylko jak to wyłowić?


no i filmik - sorry za jakość kręcone na szybko SmileSmileSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
Ale purpurowe się zrobiły w broodcare dress- F1 są ładniejsze niż dzikie Wink. To są te starsze, które ode mnie brałeś?

Zostaw je samemu sobie, pewnie i tak się coś odchowa- akarki to bardzo dobrzy rodzice.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
te młodsze....te starsze w kwarantannowym też złożyły ikre ..ale pływają w MLP Smile...

one generalnie maja takie bordowo-błekitne zabarwienie..nie każda ale część z nich ma...ładne to wygląda
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
Tak, bo one mają trzy różne fenotypy w naturze, w F1 wyszedł mix odmian w tym odmiana najładniejsza- "purple" Big Grin
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
Możesz zrobić pułapkę z butelki z żarciem w środku, zawsze coś się złapie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
tak, ta purple najładniejsza faktycznie...z połyskującym błękitami...bardzo ładne i ciekawe ryby...generalnie jestem super zadowolony ....ciekaw jestem ile przeżyje ..pożniej będę próbował róznych metod na wyłapanie.. ale generalnie fajnie się teraz obserwuje ..trzymają wszystkie ryby na dystans około 70 cm...a specjalnie jak układałem kamienie robiłem różne małe jaskinie...więc pewnie w przyszłości narybku będzie troche...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
Dlatego właśnie każdemu próbowałem na siłę wcisnąć (Rotfl) ten gatunek- jest niesamowicie przyjemny w hodowli. Nie dość, że ładny, to do tego pociągnie nawet na średnio-twardym kranie i przy tym będzie się mnożył. Nie sprawia problemów przy doborze reszty obsady, jest ciekawy w obserwacji no i je suche żarcie Smile.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości