• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pomysły na 200 litrów

#11
Ja to bym chyba postawił na barwniaki/ barwniak (Anomalochromis) + karpieńce i brzanki. Albo i połączyć barwniak z barwniakami. Ja w podobnym (100x40x40) będę za niedługo próbował połączyć A. thomasi z P. roloffi
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Ciężko wybierać za kogoś ryby, skoro każdemu z nas podobają się inne. Chcesz żebyśmy wybrali za ciebie, ale to przecież ty będziesz z nimi mieszkał.
Łatwiej jest zapytać czy można połączyć jakiś gatunek z innym, bo z połączeniami lub ich brakiem ludzie mają doświadczenie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Nie do końca. Zależy mi na waszej opinii o pomysłach bo nie jest kwestią co mi się podoba ale bardziej co będzie normalnie funkcjonować w takim zbiorniku. Chciałbym coś większego niż np. Kakadu czy Panduro a jednocześnie nie za dużego bo jest to aż i tylko 200 litrów. Akwarium ma być ukierunkowane na biotop a jednocześnie dekoracyjnego ze względu na fakt że będzie w salonie.

Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Chyba wybór padnie na Akare z Maroni. Macie jakiś pomysł z jakim gatunkiem było by im po drodze w takim zbiorniku ? Myślałem o kiryskach tylko pytanie jakie, żeby była w miarę biotopowa obsada ?

Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
może ma ktoś zdjecia tych propozycji>?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Kwikkwik internet pełny jest zdjęć...
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Akary z maroni bardzo dobrze dogadają się że skalarami, oczywiście mniejszymi odmianami ze względu na 200l
540L - SA
540L - Malawi
540L - SA 
480L - Malawi 
480L - CA 
300L - CA - Amatitlania nanolutea F2
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości