• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: AquaLog

#1
Może mi ktoś polecić wysyłkową księgarnie, która posiada w ofercie Aqualogi i wysyła do Polski (amazon nie chce wysłać) w jakiejś normalnie cenie ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Cześć.
Z którego amazon korzystasz? Niemiecki nie widzę żeby robił problem z wysyłką.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
tak z de i pojawia się komunikat

"Przepraszamy, ta pozycja nie może zostać wysłana na wybrany przez Ciebie adres. Więcej informacji. Możesz zmienić adres wysyłki lub usunąć pozycję ze swojego zamówienia. "
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Moze trzeba poczekac chwile bo np Poczta Polska przed Bozym Narodzeniem przestala wysyłać paczki do UK. Niemcy mogą miec swoje restrykcje narodowe, niestety taki czas mamy Smile ja aktualnie szukam w UK, ale tam tez jest problem z wysylka
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Qbek może to jakiś pomysł i rozwiązanie ale gdyby ktoś znał inny sklep gdzie można kupić aqualoga to byłoby po sprawie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Przeszukiwales polskie ksiegarnie ? 
Ja kiedys kupowalem cos z Aqualoga na Libristo.pl, nie wiem czy teraz cos maja
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Jak zawsze można liczyć na pomoc. Dzięki Qbek udało się mieli pozycję, która mnie interesuje. Znów sprawdziło się powiedzenie, że najciemniej pod latarnią
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Nie ma za co Smile
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości