• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kupię ziemiojady

#1
Jak w temacie poszukuję ziemiojadów interesuje mnie tylko wysyłka , nie wszystkie tylko któryś z poniżej
Geophagus altifrons
Satanoperca jurupari
Satanoperca demon
guianacara owroewefi
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
(02-01-2021, 22:48 PM)barttsw napisał(a): Jak w temacie poszukuję ziemiojadów interesuje mnie tylko wysyłka , nie wszystkie tylko któryś z poniżej
Geophagus altifrons
Satanoperca jurupari
Satanoperca demon
guianacara owroewefi
 Ile ziemków potrzebujesz? Za 160zl mogę Ci podrzucić 12 sztuk altifronsów do Kęt. Warunek to przedpłata za paliwo na konto. No chyba, że sam podskoczysz do Krakowa..... Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(03-01-2021, 00:48 AM)masta napisał(a):
(02-01-2021, 22:48 PM)barttsw napisał(a): Jak w temacie poszukuję ziemiojadów interesuje mnie tylko wysyłka , nie wszystkie tylko któryś z poniżej
Geophagus altifrons
Satanoperca jurupari
Satanoperca demon
guianacara owroewefi
 Ile ziemków potrzebujesz? Za 160zl mogę Ci podrzucić 12 sztuk altifronsów do Kęt. Warunek to przedpłata za paliwo na konto. No chyba, że sam podskoczysz do Krakowa..... Rotfl
Dzięki za propozycję ale interesuje mnie max 4-6 szt potem niestety nie odlowie nadmiaru (za bardzo zagracony zbiornik)
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Masta masz jeszcze te ziemki? Rzucisz foto na maila? 13wolfgar13@gmail.com
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(04-01-2021, 18:54 PM)13wolfgar13 napisał(a): Masta masz jeszcze te ziemki? Rzucisz foto na maila? 13wolfgar13@gmail.com

Poszło, mogę się zamienić za arowane. Zdjęcia słabe ale w akwarium jest duży nurt wody i telefon nie daje rady
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości