• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Skąd zamówić ryby do Norwegii i innych krajów?

#1
Cześć, ostatnio przeprowadziłem się z rodziną do Norwegii , drogo tu wychodzą rybki i wpadłem na pomysł że w tej cenie to pewnie coś ciekawego mógł bym sprowadzić i tu do was pytanie...jakie hodowle wysyłają ryby za granicę??np. do Oslo?? polecicie coś??

Ogólnie to przywiózł bym sobie coś fajnego z PL ale przez Koronę nie bywam w Pl.
Pozdrawiam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Z tego co wiem płaszczka Gliwice wysyła ryby za granicę, musiałbyś dopytać u P. Krzysztofa (właściciel)

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(16-12-2020, 16:31 PM)-KUBA- napisał(a): Z tego co wiem płaszczka Gliwice wysyła ryby za granicę, musiałbyś dopytać u P. Krzysztofa (właściciel)

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Dzięki wielkieSmileSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Tak Krzysiek wysyła za granicę, do pakowania przykłada się bardzo
Oto opakowanie Krzyśka ryby szły kurierem
Dla tych którzy twierdzą że się nie da to proszę popatrzeć [Obrazek: 7f5d4e707e243e1bceaa959a1cd6dab6.jpg][Obrazek: d1aa752c337ef0441b0dbc41086c1709.jpg][Obrazek: d606af0d71df3d0c5ace96c255c13af7.jpg][Obrazek: 745ab0e07d1db8ad693f3b4fc967b45e.jpg]

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Barttsw gdzie mieszkasz na emigracji? Jak długo szła paczka?
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(16-12-2020, 18:36 PM)HOLSON napisał(a): Barttsw gdzie mieszkasz na emigracji? Jak długo szła paczka?
Nie w Polsce, ale mam znajomego co wysyła koralowce do Francji i to te wymagające paczki ida 3-4 dni przychodzi bez strat , wg mnie to jest kwestia pakowania tak np Krzysiek pakuje w podwójny styrobox o ściance 2.5cm jest dobrym patentem
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Do mnie tez Krzysiek wysyłał w marcu ryby. S. Daemony. Padło wtedy 5 sztuk. Ryby były w boxach 24h i nie dały rady. Było wtedy stosunkowo zimno. Oczywiście dostałem rekompensatę w postaci tych samych ryb w następnym transporcie. Więc nie wiem czy to ma znaczenie czy ktoś zapakuje idealnie czy też nie do końca bo najwięcej zależy od temperatury i sposobu kuriera w jaki będzie obchodził się z paczką. W moim boksie był heat pack ale nawet to nie wystarczyło.
Pozdrawiam Kacper.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Ja miałem 2 boxy jeden w drugi włożony Wink
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Musisz jakiegoś rodaka co będzie jechał samochodem poprosić o przywiezienie.
Tylko nie wiem czy nie trzeba tego jakoś zgłaszać? kontroli na granicach raczej nie ma.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Witam,
Wysyłałem ryby m. in. do Norwegii wiele razy, ale nie wiem czy obecniecprzez covid jest to możliwe. Jeśli jesteś zainteresowany mogę temat zgłębić.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości