• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Co do skalarów...

#11
(08-12-2020, 19:53 PM)Adrian napisał(a): Akarki Laetacara, pielęgniczka boliwijska, Nannacara anomala,Barwniak Thomasa,Barwniak Czerwonobrzuchy

Wszystko co podałeś to do miękkiej wody i ph poniżej 7.0
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(09-12-2020, 01:02 AM)barttsw napisał(a):
(08-12-2020, 19:53 PM)Adrian napisał(a): Akarki Laetacara, pielęgniczka boliwijska, Nannacara anomala,Barwniak Thomasa,Barwniak Czerwonobrzuchy

Wszystko co podałeś to do miękkiej wody i ph poniżej 7.0

Laetacara, Nannacara, Thomasy do 7,5, aczkolwiek lepiej byłoby jednak choć trochę poniżej 7.0. Reszta rzeczywiście dużo lepiej im w pH poniżej 7.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Dzięki panowie za odzew.
Póki co stanęło na Geophagus  Red Head Tapajos i kilku Amekach wspaniałych coby skalary 'białko' miały jak mawia moja córka.
Jak skończę remont domu - czyli za kilka lat Rotfl -to w piwnicy stanie zbiornik albo dwa dla zimnolubnych ryb.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Ja mam ze skalarami gujanki i to jest wg mnie dobre połaczenie- gujanki spokojne i ładnie w piasku kopią - jest na co popatrzeć - jedna parka wystarczy.
jak chcesz to napisz - własnie się zastanawiam nad zostawieniem tylko jednej pary a mam dwie plus podrostki.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Skalary i ziemki to fajne połączenie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości