• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Czyścik do szyb

#11
Ten tunze wygląda świetnie, chyba się skuszę
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(26-11-2020, 23:04 PM)darkdivinity napisał(a): Dlatego też nie chce magnetycznego. Żyletką szyb nie zrysuje ?

Tomek już ci to tłumaczyłem że porządny i mocny czyscik nie rysuje szyb ,rysują te aquaela itp
Jeszcze niema w Polsce ale to już chwila się pojawia czysciki na wifi Haha

(26-11-2020, 23:47 PM)darianus napisał(a): Używałem czyścik magnetyczny, czyścik z żyletką, ale najlepsza jest stara karta kredytowa, polecam
Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, jakiego używałem bo przypuszczam że był to aquael lub tego typu , miałeś w rękach tunze czy DD ?

(27-11-2020, 08:42 AM)darkdivinity napisał(a): Ten tunze wygląda świetnie, chyba się skuszę

Jak chcesz tunze to tu masz do swoich szyb
Tunze 0220.020 Care Magnet Strong
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(27-11-2020, 10:30 AM)barttsw napisał(a):
(26-11-2020, 23:47 PM)darianus napisał(a): Używałem czyścik magnetyczny, czyścik z żyletką, ale najlepsza jest stara karta kredytowa, polecam
Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, jakiego używałem bo przypuszczam że był to aquael lub tego typu , miałeś w rękach tunze czy DD ?





Właśnie nie, ale zdążyłem już obejrzeć filmiki na youtube, wygląda to obiecująco, używałem magnetyczny aquaela i nie ma on startu do karty kredytowej.
540L - SA
540L - Malawi
540L - SA 
480L - Malawi 
480L - CA 
300L - CA - Amatitlania nanolutea F2
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(27-11-2020, 10:54 AM)darianus napisał(a):
(27-11-2020, 10:30 AM)barttsw napisał(a):
(26-11-2020, 23:47 PM)darianus napisał(a): Używałem czyścik magnetyczny, czyścik z żyletką, ale najlepsza jest stara karta kredytowa, polecam
Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, jakiego używałem bo przypuszczam że był to aquael lub tego typu , miałeś w rękach tunze czy DD ?



Właśnie nie, ale zdążyłem już obejrzeć filmiki na youtube, wygląda to obiecująco, używałem magnetyczny aquaela i nie ma on startu do karty kredytowej
Ponownie jest aquaela.do tunze i tych co wymieniłem jak malucha do manbacha więc sobie wyobraźSmile

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(27-11-2020, 10:56 AM)barttsw napisał(a): Ponownie jest aquaela.do tunze i tych co wymieniłem jak malucha do manbacha więc sobie wyobraźSmile

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
Cena też jest jak za Maibacha. Zostaję puki co przy karcie a za te 250 zł kupie sobie profile na stelaż na dwa akwaria do fishroomu Smile
540L - SA
540L - Malawi
540L - SA 
480L - Malawi 
480L - CA 
300L - CA - Amatitlania nanolutea F2
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(27-11-2020, 10:58 AM)darianus napisał(a):
(27-11-2020, 10:56 AM)barttsw napisał(a): Ponownie jest aquaela.do tunze i tych co wymieniłem jak malucha do manbacha więc sobie wyobraźSmile

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
Cena też jest jak za Maibacha. Zostaję puki co przy karcie a te 250 zł na coś innego sobie przeznaczę Smile

Wiesz ja Cię do niczego nie namawiam Smile ja jestem len do wiem.ze po 2 minutach bym walił ta karta Haha Tak z ciekawości jaki masz zbiornik ?
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
(27-11-2020, 11:02 AM)barttsw napisał(a): Tak z ciekawości jaki masz zbiornik ?
Zbiorniki mam 4 Smile 
540L Malawi , 
200L SA, 
kotniki 112L i 23L,
A próbowałeś kartą czyścić?
540L - SA
540L - Malawi
540L - SA 
480L - Malawi 
480L - CA 
300L - CA - Amatitlania nanolutea F2
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Tak próbowałem, wiesz ja na serwisie razem że swoimi mam 40 zbiorników więc czas to pieniądz, Poza tym nie wyobrażam sobie drapanie alg morskich karta

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Ja mam JBL floaty i szybę porysowaną dramatycznie Sad A zwykle bardzo uważam przy czyszczeniu. Nie potrafię tym szajsem uniknąć robienia rys.
Teraz zaczynam rozumieć mój błąd :/
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
(28-11-2020, 20:04 PM)Topielec napisał(a): Ja mam JBL floaty i szybę porysowaną dramatycznie Sad A zwykle bardzo uważam przy czyszczeniu. Nie potrafię tym szajsem uniknąć robienia rys.
Teraz zaczynam rozumieć mój błąd :/
Mam to samo. JBL floaty II i przy podłożu 1.2-2mm potrafi wciągnąć ziarenka i porysować szybę. Szukam czegoś co potrafiło będzie zeskrobać zielenice które nawet pod kartą nie schodzą łatwo.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości