• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kupię ziemiojady, sumy,zbrojniki

#11
(25-11-2020, 20:52 PM)barttsw napisał(a):
(25-11-2020, 20:40 PM)Marcepan napisał(a): Wszystkie chcesz do jednego akwarium?

Książkę piszesz? To opuść  stronę i pisz dalej
Ale ostro odpowiedziałeś, kolega pewnie poczuł się niezbyt miło, ale w sumie od razu się można domyśleć że na razie szukasz i w zależności od dostępności ryb, oferty na nie, wybierzesz tylko jeden odmianę z każdego gatunku.
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(26-11-2020, 20:10 PM)Sloma napisał(a):
(25-11-2020, 20:52 PM)barttsw napisał(a):
(25-11-2020, 20:40 PM)Marcepan napisał(a): Wszystkie chcesz do jednego akwarium?

Książkę piszesz? To opuść  stronę i pisz dalej
Ale ostro odpowiedziałeś, kolega pewnie poczuł się niezbyt miło, ale w sumie od razu się można domyśleć że na razie szukasz i w zależności od dostępności ryb, oferty na nie, wybierzesz tylko jeden odmianę z każdego gatunku.

Słoma częściowo Cię rozumie ale ten człowiek non stop sieci mnie czepia bo to przerobione , bo zmieniam ,co następne, itd .
Oszczegalem to że następnym razem nie będę już mily .
Tak szukam choć w głowie mam już obsadę, bez mnożenia xxx gatunków, dla ciekawych będą 3-4 W tym 1 gatunek ziemiojadów

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(25-11-2020, 19:57 PM)barttsw napisał(a): Jak w temacie  kupię ziemiojady I zbrojniki  oraz sumy

Geophagus RHT

Hej,

Mam z wychowu własnego młode f1 5-6cm i 3-4cm
Jeśli jesteś zainteresowany pisz PW.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Bartt w razie co u znajomego w sklepie jest grupa około 30sztuk okolo 5/6cm G. geayi Wink

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(29-11-2020, 12:00 PM)-KUBA- napisał(a): Bartt w razie co u znajomego w sklepie jest grupa około 30sztuk okolo 5/6cm G. geayi Wink

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
Dziękuję za info Smile

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości