• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zbrojniki do pielegnic

#11
U nas to mniejszy problem. Tam - katastrofa. EOT
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Hymm a moze l-46 lub l-163 znalazlem jeszcze panaque suttoni wgl ona jest dostepna w polsce?

[412] [AMERYKA CENTRALNA]
[112] [AMERYKA CENTRALNA]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Musisz dużo czytać o każdym gatunku jaki Ci się podoba, a decyzja należy do Ciebie. Z wymienionych najłatwiej dostać Hypancistrusa L46, gatunek ten odradzałem ale jak się uprzesz i masz dużo kasy 600-1000zł za sztukę, to kto Ci zabroni (tylko w oddzielnym baniaczku)
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Wow 600-1000zl najdrozsze elki jakie widzialem to l-18 po 120zl.Powiem ci zaskoczyles mnieWink

[412] [AMERYKA CENTRALNA]
[112] [AMERYKA CENTRALNA]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
A niebieskookie Panaque to 600-1000, ale euro Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
nie chcę psuć wątku bo jednak trofek ciekawe rzeczy mówi ale ja nie widzę potrzeby trzymania zbrojników z pielęgnicami AC, jak już to kolejne akwarium i wtedy Smile
taki zbrojnik dla pielęgnic to musi być raczej z tych większych gatunków - pytanie, czy więcej będzie z niego pożytku w AC czy po prostu stanie się dodatkowym, zbędnym producentem "gówienek"

to jest chyba takie przyzwyczajenie, kiedyś zawsze jak ktoś kupował rybki do akwarium to w sklepie dorzucano przysłowiowego "glonojada"
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Mimo, że bardzo lubię zbrojniki i staram się odpowiadać na pytania z nimi związane, to podobnie jak już to pisał Piotrek i filas również nie bardzo widzę sensu trzymania zbrojników w akwariach z pielęgnicami z AC. W naturze tam nie występują wiec ich obecność w akwarium nie ma uzasadnienia jako uzupełnienie obsady danego biotopu, w SA jak najbardziej.
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Chyba faktycznie zrezygnuje z trzymania zbrojnikow z pielegnicami choc powiem szczerze ze kusza.A jak moje112l chcialbym przeznaczyc na same zbrojniki to jaka obsade byscie proponowali?

[412] [AMERYKA CENTRALNA]
[112] [AMERYKA CENTRALNA]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości