• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Szafka pod 240x60

#41
(24-11-2020, 00:34 AM)macioch napisał(a): https://www.olx.pl/oferta/szafka-pod-akw...04e06eb19f od dłuższego czasu wrzuca to ogłoszenie wcześniej pisało że to 650 jest do negocjacji- pewnie nadal jest
o super, popytam o wytrzymałość. Wydaje się być trochę słaba, ale zawsze warto spytać. Dzięki za pomoc.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Ja bym na niej nie postawił akwarium. Taka bardziej pod telewizor.
Tylko stelaż spawany.
Opcjonalnie wyprawa na tartak i kantówki 10x10. Poskrecasz do kupy kątownikami, na to blat i bajka. Możesz sobie robić czym chcesz j jak chcesz , jedyna trudność do utrzymanie poziomu i kątów ale to przy flaszce wyjdzie samo Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
(25-11-2020, 14:02 PM)darkdivinity napisał(a): Ja bym na niej nie postawił akwarium. Taka bardziej pod telewizor.
Tylko stelaż spawany.
Jeden mądry Smile

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
Ja na 180/70 też mam stalowy stelaż, żaden inny   - jak na 3 tony zapas
O ile pamiętam 40/40- 3/4mm

Szafka 38mm z każdej strony pod 250 
Dębowa komoda pod 200
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
(25-11-2020, 14:04 PM)barttsw napisał(a):
(25-11-2020, 14:02 PM)darkdivinity napisał(a): Ja bym na niej nie postawił akwarium. Taka bardziej pod telewizor.
Tylko stelaż spawany.
Jeden mądry Smile

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka

 Nie można wszystkich mebli wrzucać do jednego wora, ta komoda jest za 650 zł za tyle o stelażu z obudową też można zapomnieć. Pomimo zachowania pewnych zasad przy konstrukcji tej komody to płyta meblowa22 mm zamiast blatu przeraża, konstrukcja sama w sobie też nazwijmy to "jednorazowa"
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
(25-11-2020, 18:49 PM)HOLSON napisał(a):
(25-11-2020, 14:04 PM)barttsw napisał(a):
(25-11-2020, 14:02 PM)darkdivinity napisał(a): Ja bym na niej nie postawił akwarium. Taka bardziej pod telewizor.
Tylko stelaż spawany.
Jeden mądry Smile

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka

 Nie można wszystkich mebli wrzucać do jednego wora, ta komoda jest za 650 zł za tyle o stelażu z obudową też można zapomnieć. Pomimo zachowania pewnych zasad przy konstrukcji tej komody to płyta meblowa22 mm zamiast blatu przeraża, konstrukcja sama w sobie też nazwijmy to "jednorazowa"
Da się za 650 stelaż z obudowa tylko znajomości są potrzebne

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
(22-11-2020, 15:14 PM)barttsw napisał(a): Stelaż z profili 50x20x2 około 1000-1500 zależy od rejonu  plus transport  do tego obudowa zależy z czego od 500 zl plus robocizna

Dobra komoda wyniesie 1500-2000 czyli jeden kij i to jest poaczątek i koniec dyskusji. Bezradny

Jeżeli masz spawarkę, trochę profili i fach w ręku to zrobisz i za darmo ale to chyba nie wnosi zbyt wiele do tematu bo autor zatanawia się co kupić lub zamówić bez znajomości itd
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
(25-11-2020, 21:20 PM)HOLSON napisał(a):
(22-11-2020, 15:14 PM)barttsw napisał(a): Stelaż z profili 50x20x2 około 1000-1500 zależy od rejonu  plus transport  do tego obudowa zależy z czego od 500 zl plus robocizna

Dobra komoda wyniesie 1500-2000 czyli jeden kij i to jest poaczątek i koniec dyskusji. Bezradny

Jeżeli masz spawarkę, trochę profili i fach w ręku to zrobisz i za darmo ale to chyba nie wnosi zbyt wiele do tematu bo autor zatanawia się co kupić lub zamówić bez znajomości itd

Tak jak napisałeś albo spawarki i umiejętności albo dobrego duszka Smile Ale Da się, natomiast to co zacytowałem to takie ceny chodzą u mnie normalnie
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
Niestety duże akwarium to duże wydatki, nie da się tego uniknąć. Moje stoi już ponad rok, myślałem że inwestycje się skończą a wychodzi że co miesiac coś kupuje.
Autor niech lepiej zamówi sobie stelaż w dobrej formie i śpi spokojnie. Po co kusic los za parę stowek i kiedyś nie daj Boże ścierać z 1000 l z podłogi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości