• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S]Sprzedam obsadę tanganicką

#21
(10-11-2020, 21:54 PM)darkdivinity napisał(a): Było CA zostawić Big Grin
Tomek 2 ryby

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
No tak, rocio Big Grin
Kurde calipterusy bym w ciemno brał ale akwa nie mam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
(10-11-2020, 22:08 PM)darkdivinity napisał(a): No tak, rocio Big Grin
Kurde calipterusy bym w ciemno brał ale akwa nie mam

150 cm
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Oby ktoś wziął bo parka WF w tej kasie to rarytas
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
(10-11-2020, 22:18 PM)darkdivinity napisał(a): Oby ktoś wziął bo parka WF w tej kasie to rarytas

Zwłaszcza że niema j nie bedzie szybko odlowu , może jeden z forumowiczów weźmie
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
(10-11-2020, 15:57 PM)barttsw napisał(a):
(10-11-2020, 15:49 PM)bpiotrow13 napisał(a): Szkoda tego zbiornika, z wyjątkiem calvusów to super niecka... Ja nie mam zbiornika na nieckę, ale chętnie bym do niej wrócił...Mój 120x40 okazał się za mały..

Stawiaj 150 A obsadę masz za free

Kurcze, musialbym wywalic zaglowce z odlowu ze 150.. te calipterusy az sie prosza o niecke.. ja na pewno do niej wroce, ale ostatnio udalo mi sie dostac komplet Azji, na ktora 2 lata polowalem (samuraje, czekoladowe i parosy). Serce boli, ale niecka nie teraz....
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
(10-11-2020, 23:52 PM)bpiotrow13 napisał(a):
(10-11-2020, 15:57 PM)barttsw napisał(a):
(10-11-2020, 15:49 PM)bpiotrow13 napisał(a): Szkoda tego zbiornika, z wyjątkiem calvusów to super niecka... Ja nie mam zbiornika na nieckę, ale chętnie bym do niej wrócił...Mój 120x40 okazał się za mały..

Stawiaj 150 A obsadę masz za free

Kurcze, musialbym wywalic zaglowce z odlowu ze 150.. te calipterusy az sie prosza o niecke.. ja na pewno do niej wroce, ale ostatnio udalo mi sie dostac komplet Azji, na ktora 2 lata polowalem (samuraje, czekoladowe i parosy). Serce boli, ale niecka nie teraz....

Śmieje się pewno znajdzie się osoba , zwłaszcza że tych ryb niema i szybko nie będzie
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
(10-11-2020, 23:54 PM)barttsw napisał(a):
(10-11-2020, 23:52 PM)bpiotrow13 napisał(a):
(10-11-2020, 15:57 PM)barttsw napisał(a): Stawiaj 150 A obsadę masz za free

Kurcze, musialbym wywalic zaglowce z odlowu ze 150.. te calipterusy az sie prosza o niecke.. ja na pewno do niej wroce, ale ostatnio udalo mi sie dostac komplet Azji, na ktora 2 lata polowalem (samuraje, czekoladowe i parosy). Serce boli, ale niecka nie teraz....

Śmieje się  pewno znajdzie się osoba  , zwłaszcza że tych ryb niema i szybko nie będzie

Zastanow sie jeszcze z ta niecka. To jedna z fajniejszych obsad, bardzo unikalna. Jak chcesz odchowac mlode po prostu przekladasz muszle z nimi i samica do innego zbiornika. Sprzedac ponizej kosztow latwo, kupic trudno.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
(11-11-2020, 11:33 AM)bpiotrow13 napisał(a):
(10-11-2020, 23:54 PM)barttsw napisał(a):
(10-11-2020, 23:52 PM)bpiotrow13 napisał(a): Kurcze, musialbym wywalic zaglowce z odlowu ze 150.. te calipterusy az sie prosza o niecke.. ja na pewno do niej wroce, ale ostatnio udalo mi sie dostac komplet Azji, na ktora 2 lata polowalem (samuraje, czekoladowe i parosy). Serce boli, ale niecka nie teraz....

Śmieje się  pewno znajdzie się osoba  , zwłaszcza że tych ryb niema i szybko nie będzie

Zastanow sie jeszcze z ta niecka. To jedna z fajniejszych obsad, bardzo unikalna. Jak chcesz odchowac mlode po prostu przekladasz muszle z nimi i samica do innego zbiornika. Sprzedac ponizej kosztow latwo, kupic trudno.
Narazie i tak niema chętnego A zawsze mogę wycofać, odlowienie raczej nie realne bo bez wyciągnięciu skał

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Odlowic samice z muszla mozna jak najbardziej. Mi sie udawalo, nie trzeba skal ruszac. Klucz to ustalic gdzie siedzi, ale to tez da sie zrobic. Niecka to naprawde jedna z najfajniejszych obsad w akwariach. Ja na pewno kiedys do niej wroce. Uwazam, ze Twoje akwarium jest jednym z ciekawszych i dlatego szkoda. Nie wiem tylko jak calvusy tam funkcjonuja, ewentualnie ich bym sie pozbyl.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości