Odpowiedz 
VLOG o akwarystyce środowiskowej
09-11-2020, 20:35 PM
RE: VLOG o akwarystyce środowiskowej
Też jestem synem mojego ojca .....akwarysty. Amatora ale akwarium było. Były też kanarki ichomikiSmile

520/340 l P. taeniatus Nigeria Red 2+1 , N. transvestitus 1+2  i reszta
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2020, 10:57 AM
No to ja się wyłamię, ja się zaszczepiłem akwarystyką od obcej osoby Big Grin

375 l (panamensis, nano, kanna, salvatoris)
96 l (Xiphophorus alvarezi Palenque 1+3)
96 l (Xiphophorus alvarezi Rio Dolores 1+3)
96 l (Xiphophorus hellerii Yucatan 1+3)
63 l (Xiphophorus variatus La Laguna 8+?)
52 l (Xiphophorus helleri red)
10-11-2020, 11:41 AM
A ja ani nie od obcej ale też nie od rodziców Tongue
Mój wuja miał akwarium z meekami a ja jak glonojad zawsze przyssany od drugiej strony podziwiałem je w wieku 6 lat - rok później wymusiłem od "starych" akwarium Smile do tego czasu rybki w starym zoo w Poznaniu znałem na pamięć. Jakoś to przyszło samo z zauroczenia po wizytach u wujasa ale jak mój synuś dorastał to niestety nie załapał bakcyla nawet na chwilę Sad

Dzisiejsza młodzież jest mocno związana z YT i taka forma przekazu Kamila moim zdaniem może być skuteczna

Mój wzór na dobór wielkości ryb do akwarium:
długość akwarium / 20 = długość dorosłej ryby
To na prawdę dopiero wtedy dobrze wygląda Smile
10-11-2020, 11:45 AM
Bardzo dobry projekt Kamil. Kibicuję dalszym poczynaniom.

Co do mnie to ja zajawiłem się akwarystyką pośrednio przez tatę, bo jako policjant w pracy miał akwarium. Jak zobaczyłem brzanki rekinie (mając 3 lata fascynowały mnie rekiny) to już akwarium w domu musiało być Big Grin I tak z kilkuletnią przerwą spowodowaną nieszczęsnym zakupem żółwia akwaria stoją w domu po dziś dzień.

Z Mekki na Półwysep Jukatan - gdzie występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki) - jest w linii prostej 12 546 km.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-11-2020, 21:19 PM
O właśnie... kiedyś w większości miejsc pracy były akwaria. Ojciec pracował w kopalni siarki i jak pamiętam wizyty u niego, to w każdym warsztacie, strożówce, szatni i innych miejscach były akwaria. Państwowa robota dawała ta możliwość. Teraz u prywaciarza trudno o zgodę na baniak w pracy.

520/340 l P. taeniatus Nigeria Red 2+1 , N. transvestitus 1+2  i reszta
10-11-2020, 21:51 PM
(10-11-2020 21:19 PM)Goran napisał(a):  O właśnie... kiedyś w większości miejsc pracy były akwaria.  Ojciec pracował w kopalni siarki i jak pamiętam wizyty u niego, to w każdym warsztacie, strożówce, szatni i innych miejscach były akwaria.  Państwowa robota dawała ta możliwość.  Teraz u prywaciarza trudno o zgodę na baniak w pracy.
Przyznam szczerzę, że od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie, żeby namówić szefa na wstawienie takiego 3 metrowego zbiornika w sali konferencyjnej w biurze Smile . Obsługą mógłbym się zajmować w gratisie po godzinach Smile Niech mi tylko da wyłączność na wybór obsady Smile

540L - Malawi - Placidochromis blue otter, Aulonocara stuartgranti Usisya, tramitichromis intermedius kambiri, Copadichromis "fire crest", cynotilapia afra red top likoma
200L - SA - Laetacara araguaiae, P. scalare Rio Momon, Corydoras Sterbai, Otocinclus affinis 
20-05-2021, 08:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2021 08:50 AM przez fazi_poz.)
Po dość długim oczekiwaniu, jest wreszcie drugi odcinek serii: 

Mam nadzieję, ze okoliczności do dalszych nagrań będą dla mnie lepsze i teraz nie będzie takich przestojów.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe