• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Mai-Ndombe jak tam jest?

#21
(03-11-2020, 20:11 PM)macioch napisał(a): Po Pierwsze: Dziękuje Wam wszystkim Panowie za odpowiedzi, nade wszystko Zośkowi za świetny plan z tym przekładańcem piaskowo skalnym.

Po drugie: skoro nie tylko mi chodzi po głowie takie małe Mai-Ndombe dla transów co powiedzielibyście na małą koleżeńską "zabawe" z tym związaną. Dawno nie było Afrykańskich wyzwań, więc tym bardziej uważam że warto jakąś "zabawe" zrobić. Proponuje pozakładać baniaki dla transów nie zdradzając żadnych szczegółów i nie pokazując ich nigdzie (a w szczególności sobie na wzajem) i dopiero gotowe z rybami w jednym temacie jednocześnie pokazać. Oczywiście nie chodzi o rywalizacje czy konkurs piękności tych baniaków tylko o różne wizje różnych akwarystów na baniaki dla tych samych ryb.
Jestem za bo może niedługo max 3 tyg będę też robił zbiornik pod transy

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Tylko gdzie dostać ładne N. transvestitus ?
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Moja para coś nie chce się wytrzeć, nie wiem czy to już nie wpływ inbreedu. Sad Obowiązkowo świeżą "dziką" krew trzeba załatwić.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(03-11-2020, 21:44 PM)Zimna Zośka napisał(a): Tylko gdzie dostać ładne N. transvestitus ?
Zosiek nie wiem czy ladne , dodatkowo wiesz ze tego gościa nie polecam to ma ten z milówki Sad ja od niego nic nie kupię i w dodatku jestem ostro z nim pokłucony

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Kto wie może i ja bym dołączył do zabawy ciekawa forma koleżeńskich rywalizacji.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości