• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Afrykanie- poszukiwany poszukiwana

#11
Im trudniej tym ciekawiej Wink trzymam kciuki, żeby starczyło ci zapału na dlllugo, bo to projekt chyba na ładnych parę lat Smile. A jak tobie się uda, to mi kiedyś będzie łatwiej.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(26-10-2020, 22:03 PM)piotrK napisał(a): Trzymam kciuki bo wziąłeś sobie w sumie nawet trudniejsze zadanie niż przy CA Wink Ale może zmobilizujesz innych do spróbowania hodowli zachodnioafrykańców na forum Smile

Piotrze CA to pikus przy WA Haha
Plusem jest to ze mi się nigdzie nie spieszy , dążyć do tego by zdobyć większość gatunków i jak to wspomniałeś rozpowszechnienie WA

Kuba , Steatocranus sp. red eye namierzone u jednego z forumowiczów
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
parilusy mam dorosłe i małe na wydaniu, a roloffi to trzeba poczekać bo już kolejka jest a jak wpuściłem wczesną wiosną 11 ryb tak pływają i nic się nie dzieje. Z czerwieniaków mam jeszcze Muandy na wydaniu
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(27-10-2020, 19:49 PM)macioch napisał(a): parilusy mam dorosłe i małe na wydaniu, a roloffi to trzeba poczekać bo już kolejka jest a jak wpuściłem wczesną wiosną 11 ryb tak pływają i nic się nie dzieje. Z czerwieniaków mam jeszcze Muandy na wydaniu

Paweł wpisz mnie na kolejne mi się spieszy bo fish room w trakcie budowy Smile
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Transvestitusy ma artur z zywca czesto sie ze zbrojnikami oglasza
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(07-11-2020, 21:10 PM)Wojtek.86 napisał(a): Transvestitusy ma artur z zywca czesto sie ze zbrojnikami oglasza

Z dopłatą nie chce od niego ryb, jak nie byłeś w tym syfie i bastionie sadyzmu to nie będziesz wiedział o co chodzi Sad
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Barttsw opisz swoje spostrzeżenia dotyczące tego sprzedawcy w stosownym do tego wątku. Ja również widziałem na olx dużo ogłoszeń tego sprzedawcy i warto wiedzieć, kto to jest i co oferuje:-) Na facebooku go chwalą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(07-11-2020, 21:57 PM)schmeichel napisał(a): Barttsw opisz swoje spostrzeżenia dotyczące tego sprzedawcy w stosownym do tego wątku. Ja również widziałem na olx dużo ogłoszeń tego sprzedawcy i warto wiedzieć, kto to jest i co oferuje:-) Na facebooku go chwalą.

Widok przeraża klitki filtracja pożal się Boże, karmienie najgorszym syfem Sad dla tych którzy to chwała kupują ryby na odległość nie widząc tego Sad ja mam.do kolesia jakieś 30 min więc wiem jak to wyglądaSad
Dla przykładu ryby na sprzedaż umówieni są w jednym zbiorniku nie istotne czy to SA czy CA
Największy zbiornik to 120x50x50 na hw302 , a w nim okolo 20-30 vieji takich około 15 cm lub 80x35x35 i dorosłe G.dacrya ktore ma odemnie jak je miałem i tu był błąd sprzedając mu te cudowne ryby Sad
Teraz co do jakości ryb :
Kiedyś miał naprawde dobre ryby nic się nie działo itd , tak samo było z warunkami 200cm 150 i120
Kupując od niego CA miałem problem z karmienia doslownie nic nie chciały nic żreć , to że miałem czas by podawać rybom co 1h żarcie po miesiącu zaczęły pomału pobierać mrożonki oraz po następnych 2 tygodniach spiruline i inne pokarmy, parametry które podaje ludziom niema nic wspólnego z rzeczywistością ,mierząc ph w SA i CA te same 7.6 kh 4 .

Odradzam go ,ponadto jechać tam zaopatrzcie się rękawiczki mieszkanie totalnie zaniedbane można coś tam złapaćSad

To tak już za protokołem każdego nazywa naiwniakiem gość totalny ogr ,brak szacunku dla potencjalnego klienta ,
Może będziecie na mnie jechać ,bronić go itd ale ja to pisze to co widziałem, 2 lata temu wyglądało to naprawdę inaczej .
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Nic nie rozumiem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
(07-11-2020, 22:50 PM)Marcepan napisał(a): Nic nie rozumiem.

Czytaj między wierszami Smile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości