• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jakaś afrykańska obsada do 200l

#11
Witamy w świecie afryki ?
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Plus COVID19, dużo z tego to pokłosie wiosennych braków lotów.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Prawda jest też taka, że nie opłaca się sprowadzać rozpraszaczy w Afryki. Nie jesteśmy gotowi na ceny z zachodu. O ile ceny pielęgnic jesteśmy jeszcze przełknąć i kupić parke, to mało jest osób które kupią brzanki za 20-30 zł za sztukę, których trzeba kupić stadko. W Europie mają dość duży wybór ryb z tak zwanych rozpraszaczy.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(26-10-2020, 17:40 PM)Zimna Zośka napisał(a): Prawda jest też taka, że nie opłaca się sprowadzać rozpraszaczy w Afryki. Nie jesteśmy gotowi na ceny z zachodu. O ile ceny pielęgnic jesteśmy jeszcze przełknąć i kupić parke, to mało jest osób które kupią brzanki za 20-30 zł za sztukę, których trzeba kupić stadko. W Europie mają dość duży wybór ryb z tak zwanych rozpraszaczy.

Zosiek i tu dobrze mówisz , bo ktoś powie to tylko 30 zł
A ja powiem aż 30 zł bo może to przez minimum 20szt .( Tak stado to minimum 20 szt )
Można spokojnie dać proporce,szczupienczyki czy też dla większych zbiorników świeciki
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Bo jak zarabiasz w Euro to taka cena jest do przełknięcia. W złotówkach to przegięcie, niestety. Proporce to już w ogóle na zachodzie dzikie ceny mają, pamiętam jak na WACu chciałem kupić a tu 30-40 Euro za licho wyglądające....
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Do mnie przyjeżdżają jaja Epiplatys infrafasciatus rathkei- będę je testował jako rozpraszacze do mniej agresywnych westies Smile.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
(26-10-2020, 17:54 PM)Ruki napisał(a): Bo jak zarabiasz w Euro to taka cena jest do przełknięcia. W złotówkach to przegięcie, niestety. Proporce to już w ogóle na zachodzie dzikie ceny mają, pamiętam jak na WACu chciałem kupić a tu 30-40 Euro za licho wyglądające....

Dlatego sądzę ze albo same albo polować u nas w sklepach
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości