Odpowiedz 
Dodawanie zdjęć jako załączniki - poradnik
10-02-2018, 19:40 PM
RE: Dodawanie zdjęć jako załączniki - poradnik
Rozumiem, że Tobie po nowym użytkowniku na forum wolno jeździć jak po łysej kobyle, ale zwrócenie tobie uwagi że nie masz racji to już chamstwo i dziecinada? Smile Dziecinadą jest też usuwanie postów, co i tak za często robię. Nic już nie będę usuwał. Jesteśmy dorośli i bierzemy odpowiedzialność za swoje słowa.

Dawno na forum nie było shitstormu. Nie spodziewałbym się, że ty wywołasz kolejny. Trochę się zawiodłem.

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

GSA.org.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2018, 19:48 PM
A ja się zawiodłam tym, że wyraźnie zrobiliście sobie ze mnie tarczę do rzutków. Nie chcę dłużej być na forum - chyba żadnym. Kto będzie chciał, spotka mnie w realu i na społecznościówkach. Ban i/lub usunięcie mojego konta i macie kłopot z głowy. O co proszę.
10-02-2018, 23:13 PM
(10-02-2018 19:48 PM)Ramirez Dolores napisał(a):  A ja się zawiodłam tym, że wyraźnie zrobiliście sobie ze mnie tarczę do rzutków. Nie chcę dłużej być na forum - chyba żadnym. Kto będzie chciał, spotka mnie w realu i na społecznościówkach. Ban i/lub usunięcie mojego konta i macie kłopot z głowy. O co proszę.

Radek. 650l ogólniak, 300l Tanganika, 140l CA, jakieś kotniki.
Nazewnicze gestapo.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe