• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Dodawanie zdjęć jako załączniki - poradnik

#61
Niestety, fukcja ta raczej nie wróci w obecnej formie forum. Z powodów czysto technicznych - była ona niedopracowana i generowała mnóstwo błędów. Natomiast silnik forum się zmienia i nie wykluczam, że jeśli wdrożymy nową wersję forum, to otworzą się nowe drogi i możliwości Wink
Na pewno będziecie o tym powiadomieni Smile
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
(18-10-2015, 23:49 PM)tatakuby napisał(a):
(18-10-2015, 19:54 PM)piotrK napisał(a):
(18-10-2015, 18:44 PM)bernard napisał(a): Może to i lepiej, że nie ma takiej możliwości, ponieważ niektórzy mnożą wstawiane zdjęcia bez opamiętania Wink
Przecież nie ma sensu wstawiać więcej niż kilka zdjęć jednej ryby, czy jednego akwarium, bo ich oglądanie bywa nudne, a zdjęcia długo się ładują. Inna sprawa, gdy zdjęcia przedstawiają jakieś wyjątkowe zachowania godne przedstawienia np. na 10 fotkach. To jednak zdarza się na forum niezwykle rzadko.
Popieram w 100% Okok

i Ja i Ja Oklasky
No nie wiem panowie... Mam w domu kilka gatunków ryb, wszystkich, nie kilkanaście gatunków pielęgnic jak część z nas. Siłą rzeczy mogę wstawiać takie a nie inne fotki. Jeden gatunek, często jedna ryba. Zazwyczaj wstawiam kilka zdjęć na raz. Wynika to z tego, że jak każdy akwarysta w duchu wierzę, że moje rybole są wyjątkowe i warte pokazania na forum. Dla mnie zdjęcia są częścią tego hobby. Nawoływanie, popierane przez modów, do ograniczenia ich liczby nie wydaje mi się bardzo przemyślane. Chyba, że wolicie aby zdjęcia lądowały gdzieś indziej. Takie moje 3 do 5 groszySmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
Mat, ale wiesz dobrze, że nie chodzi o nie wrzucanie zdjęć w ogóle. Tylko nie 10-20 takich samych w jednym poście.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
(19-10-2015, 19:34 PM)piotrK napisał(a): Mat, ale wiesz dobrze, że nie chodzi o nie wrzucanie zdjęć w ogóle. Tylko nie 10-20 takich samych w jednym poście.
Doskonale rozumiem w czym rzecz. Natomiast moim zdaniem, lepiej rozpocząć dyskusję, która nakłoni np mnie do bardziej krytycznego spojrzenia na własną "twórczość" niż generalnie stwierdzenie, że oglądanie większej liczby zdjęć jest nudne. Wydaje mi się to bardziej konstruktywne i przynoszące więcej pożytku.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
Zrobił się szum a ja pytałem bo chciałem wrzucić zdjęcia prawie wszystkich zbiorników z Aqua Zoo. Jest tego 106 zdjęć i co mam siedzieć pół nocy? a przecież obiecałem że wrzucę.
Może moderator ma możliwość wrzucenia wszystkich z automatu?
Może wprowadzić zasadę że do np. 5 zdjęć post jest publikowany, powyżej 5, sprawdzany i modyfikowany przez moderatora?
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
Sloma, i tak masz lepiej. Ja kiedyś siedziałem dobrą godzinę-dwie by zrobić ankietę na ileś tam opcji. Po czym wszystkim komunikat pozbawił mnie złudzeń i nie było możliwości na tak dużą ankietę. Wink Moderatorzy mają takie same ograniczenia i niestety nie mamy magicznej furtki.

Ja ze swojej strony mam pewną propozycję. Wrzuć tylko kilka wybranych zdjęć do fotorelacji na forum- najciekawsze ryby, stoiska itp. Pozostałe wrzuć do zewnętrznej galerii i podrzuć hotlinka. Bo 106 fotek w jednym poście to lekkie przegięcie. Big Grin Myślę tutaj dwojako- po pierwsze obciążenie dla serwera(który ma ostatnio spore zadyszki, ale tresowane małpy już starają się to rozwiązać Wink)- z tego co wiem to na razie nam nie brakuje miejsca, ale...; a po drugie bardzo duże obciążenie dla osób korzystających ze słabego(jak jestem w górach i mam dostęp tylko do radiowego to czasami można upiec karkówkę niż się wątek cały wczyta Big Grin) internetu czy internetu mobilnego.

I proszę tego nie odbierać jako gaszenie aktywności, bardziej jako o dbałość o forum i jego przystępność funkcjonowania i przeglądania. W przeciwieństwie do tych zazdrosnych zgredów(zwłaszcza piotrK, od czasu wydania Apisto oduczył się robić zdjęcia Big Grin) powyżej ja lubię oglądać dużo fajnych zdjęć ryb. Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
W postach obowiązuje limit załączników do 30 szt Wink Więc 106 nie ma opcji. Kilka postów trzeba.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#68
Od momentu zakupu nowego telefonu (Galaxy J5) mam problem z dodawaniem zdjęćSadZ jego poprzednikami nie miałem problemu. Postępuje zgodnie z instrukcją do momentu wybrania załącznika i dodania go do postu. Po tej czynności załącznik znika. Powtarzanie tej czynności nic nie daje. Nie wyskakuje komunikat o przekroczonej wielkości itp. Co może być przyczyną problemu?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#69
Mam to samo a nie mam samsunga. Wczoraj po wybraniu czekałem z 5 minut z jednym zdjęciem i nic. Potem próbowałem kilka razy dłużej i nic.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#70
Nikt nie ma pomysłu na to w czym może tkwić problem??Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości