• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Dodawanie zdjęć jako załączniki - poradnik

Dzieciaki, kto się czubi ten się lubi Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
No przecież pisałem już, że na forum wszystkich lubię... Big Grin Dziadku... Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(10-02-2018, 14:55 PM)dzikakuna napisał(a): Dzieciaki, kto się czubi ten się lubi Smile
Uważaj sobie na kogo piszesz "dzieciaki" Exclamation
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Proponuje dyskusje o czubieniu i lubieniu przeniesc na inne fora (np. randkowe). Tu nie miejsce na takie rozwazania. Temat rozmiaru zalacznikow IMO zostal wyczerpany. Jesli kiedys zmienimy serwer i bedzie wiecej miejsca, to pomyslimy o zmianie rozmiaru ponownie.
EOT.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(10-02-2018, 14:58 PM)Martinezio napisał(a): Proponuje dyskusje o czubieniu i lubieniu przeniesc na inne fora (np. randkowe). Tu nie miejsce na takie rozwazania. Temat rozmiaru zalacznikow IMO zostal wyczerpany. Jesli kiedys zmienimy serwer i bedzie wiecej miejsca, to pomyslimy o zmianie rozmiaru ponownie.
EOT.
A ja proszę, jeżeli jest taka możliwość, o wykasowanie tych postów - rzeczywiście są poza tematem i taka rozmowa nie ma sensu.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dorota a na przyszłość - więcej dystansu do samej siebie, to pomaga w życiu.


Załączone pliki Miniatury
   
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(10-02-2018, 15:13 PM)piotrK napisał(a): Dorota a na przyszłość - więcej dystansu do samej siebie, to pomaga w życiu.
Może po prostu za dużo widziałam kiedyś bezinteresownej wrogości i pogardy i dlatego dzisiaj trudno mi dostrzec dobro w ludziach. EOT i spokojnego weekendu wszystkim.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dopisek. Bardzo jednak proszę o pousuwanie tych dyskusji poza tematem, i tu, i w moim wątku o BW, żeby nie było równych i równiejszych - moje posty w podobnym klimacie zostały kiedyś skasowane. Inaczej będę miała wrażenie, że nie traktujecie równo wszystkich użytkowników.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
625 kilo, rozmiar 1920x1200. Moim zdaniem nie ma co szaleć. Zdjęcie powyżej rozdzielczości standardowego monitora ma rację bytu tylko w druku. 
Zrobiłem trochę testów i widoczna utrata jakości, którą można ocenić na standardowym monitorze występuje przy kompresji 70% i większej.


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Kiedy posty niezwiązane z tematem zostaną usunięte? Czy mam przez to rozumieć, że z Lech-u nie wolno mi kpić, a Wam ze mnie wolno? Czekam na odpowiedź.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości