• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Dodawanie zdjęć jako załączniki - poradnik

#91
(09-02-2018, 16:56 PM)filas napisał(a): Ramirez Dolores - jest rozwiązanie. Wklejaj zdjęcia jako załączniki a pod każdym z nich dodaj linka do większej wersji. Podawanie samych linków jest nieakceptowane bo dzisiaj jesteś tutaj, interesujesz się tematem i zdjęcia będą ale za np. 5 czy 8 lat jak ktoś wejdzie na forum to może się zdarzyć, że Twoich zdjęć na Dropboksie nie będzie bo zwyczajnie je skasujesz z różnych przyczyn. Załączone zdjęcia w małej wersji pozostaną w temacie na cały czas istnienia forum i temat będzie kompletny i wartościowy. 
Jest sporo ciekawych forum tematycznych nie związanych z rybami gdzie szukam wiadomości i trafiam na linki pod którymi nie ma już zdjęć - to jest irytujące bardziej niż bym trafił na zdjęcia o słabszej jakości Wink 
Jeżeli dodasz linki dodatkowo oprócz załączników na pewno nikt nic nie powie.
O, i to jest dobra myśl Smile

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#92
(09-02-2018, 16:56 PM)filas napisał(a): Ramirez Dolores - jest rozwiązanie. Wklejaj zdjęcia jako załączniki a pod każdym z nich dodaj linka do większej wersji. Podawanie samych linków jest nieakceptowane bo dzisiaj jesteś tutaj, interesujesz się tematem i zdjęcia będą ale za np. 5 czy 8 lat jak ktoś wejdzie na forum to może się zdarzyć, że Twoich zdjęć na Dropboksie nie będzie bo zwyczajnie je skasujesz z różnych przyczyn. Załączone zdjęcia w małej wersji pozostaną w temacie na cały czas istnienia forum i temat będzie kompletny i wartościowy. 
Jest sporo ciekawych forum tematycznych nie związanych z rybami gdzie szukam wiadomości i trafiam na linki pod którymi nie ma już zdjęć - to jest irytujące bardziej niż bym trafił na zdjęcia o słabszej jakości Wink 
Jeżeli dodasz linki dodatkowo oprócz załączników na pewno nikt nic nie powie.
W rzeczy samej. Doskonała odpowiedź.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#93
700kb jest ok. JPEGi z mojego aparatu mają po 4-6mb, a ja mam słaby aparat Smile Jak by wszyscy zaczęli wrzucać zdjęcia hi-res to forum by poszło z torbami. Przestrzeń dyskowa i transfer który forum wykręca też swoje kosztuje.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#94
Jako admin odpowiedzialny za technikę forum dopowiem, ze rozmiar i tak został zwiększony. Pierwotnie było pincet kilo i było okiej Big Grin
Obecnie wszystkie załączniki zajmują na dysku ok. 7GB. Niestety, obecnie na większy serwer nie ma kasy, dlatego rozmiar na razie zwiększany nie będzie. 700 kilo jest wystarczające dla zdjęcia o wymiarach 1360x1050 i jakości 90%. Lepszej jakości nie trzeba, bo oko ludzkie i tak nie zobaczy różnicy. Pozdro!
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#95
(10-02-2018, 13:41 PM)sbc napisał(a): 700kb jest ok. JPEGi z mojego aparatu mają po 4-6mb, a ja mam słaby aparat Smile Jak by wszyscy zaczęli wrzucać zdjęcia hi-res to forum by poszło z torbami. Przestrzeń dyskowa i transfer który forum wykręca też swoje kosztuje.
Jeżeli forumowicze chcą mieć foty byle jakie i małe, to ok - niech będzie. Ja uważam sprawę za zamkniętą dzięki tapatalkowi, który wysyła zdjęcia w trybie instant bez potrzeby babrania się z obróbką i jest spoko. Nie rozumiem tylko po co to udowadnianie, że bylejakość to jakość. Albo oszczędności, albo dobra jakość grafiki - i tyle w temacie.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Oho, komuś musiałam nadepnąć na odcisk, skoro zaczynają się personalne ataki na mnie w moim temacie... Big Grin wstyd i żenada Panowie, to poziom podstawówki a nie dorosłych ludzi. Okażcie klasę i skończcie z tym żałosnym najazdem, jeżeli mamy się dalej lubić.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#96
Kiedy takie same podśmiechujki były kierowane w stronę Twojego adwersarza Lech-u to wszystko było okej. Teraz mamy się powstrzymać?

Ani nie nadepnęłaś na odcisk, ani nawet to nie są ataki personalne.... Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#97
Moje podśmiechujki zostały wszystkie skasowane Big Grin
Oczekuję, że Wasze też będą?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#98
Pewnie przez prywatne stosunki z Adminem, zostaną. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#99
I Ty się dziwiłeś, że miałam wrażenie, że mnie nie lubisz Wink
Jad aż cieknie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jedynie sok z granatu cieknie, bo robię sałatkę. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości