Odpowiedz 
shrimp mix
14-10-2020, 14:23 PM
RE: shrimp mix
Wlewałem gorący agar i mieszałem mieszadłem. Najlepiej robić to na mniejszej ilości miksu, bo wtedy szybciej i łatwiej się miesza.

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 12 gatunków ryb, z czego pielęgnic 7

pozdrawiam, Łukasz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2020, 17:32 PM
Galimedes, a może miałeś za gęsty agar? Może lepiej dać więcej wody do rozpuszczenia. Ja podobnie jak Ruki, mieszałem gorący agar z zimnymi składnikami.

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-10-2020, 17:50 PM
Przykładowo mam 1 kg mieszanki, w jakiej ilości wody rozpuszczacie te 25-30 gram agaru ?
15-10-2020, 10:57 AM
I jeszcze jak często poddajecie mixa? Codziennie czy rzadziej?
17-10-2020, 07:42 AM
Potwierdzam-agar to moc w najczystszej postaci Big Grin
23-10-2020, 11:00 AM
No i klops, dalej się rozwala....
23-10-2020, 11:30 AM
(15-10-2020 10:57 AM)darkdivinity napisał(a):  I jeszcze jak często poddajecie mixa? Codziennie czy rzadziej?
Wybacz późną odpowiedź. Mix to pokarm wysokobiałkowy i daję go max 2x w tygodniu. Oczywiście zależy też od składników, ja następnym razem w części zielonej zamiast mieszanki z brokułami dam głównie szpinak.

(23-10-2020 11:00 AM)darkdivinity napisał(a):  No i klops, dalej się rozwala....
Nakręć film jak bardzo sie rozwala. Masz silne ryby i to zawsze będzie robiło lekki bajzel. Nasze maszynki do mielenia to nie przemysłowy sprzęt.

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe