• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Uchwyt pod szybę nakrywkową

#1
Cześć, ma ktoś jakiś sprawdzony patent diy na uchwyty do szyby nakrywkowej? Chcę podzielić nakrycie w małych zbiornikach, a nie uśmiecha mi się wydawać dziesiątek złotych na kilka małych kawałków plastiku.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Zwykły uchwyt do mebli jeżeli pokrywy są plastykowe.
Właśnie wyrzucam jedną szybę z plastyku z okrągłym typu kulka chromowanym uchwytem, więc jak chcesz to wpadaj.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Na Ali widziałem za 4 zł za 4 sztuki tylko trzeba czekać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(08-10-2020, 23:24 PM)Sloma napisał(a): Zwykły uchwyt do mebli jeżeli pokrywy są plastykowe.
Właśnie wyrzucam jedną szybę z plastyku z okrągłym typu kulka chromowanym uchwytem, więc jak chcesz to wpadaj.
Miałem na myśli uchwyt na krawędź zbiornika, na którym opiera się szyba. W większych zbiornikach mamy wzmocnienia, więc nie ma problemu, ale mi właśnie chodzi o zbiorniki bez wzmocnień.
Mimo wszystko, jeżeli zaproszenie aktualne, chętnie obejrzę Twoje zbiorniki Wink.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Uchwyty do szuflad znajdziesz w każdym budowlanym markecie na meblarstwie. Nie są to aż tak drugie rzeczy żeby zamawiać w necie a zawsze masz wybór na miejscu.
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
HOLSON, autorowi chodzi o coś takiego

akrylowy klips
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Mi brakowało oparcia na bocznych szybach i załatwiłem to doklejajac małe kostki szklane na silikon. Na szczęście silikon akwariowe miałem A kawałek szyby zawsze gdzieś się znajdzie

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Popytaj po znajomych czy ktoś drukarki 3d nie ma i może jak raz przy piwku wydrukuje Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
A nie możesz dokleić do szyby nakrywkowej pasków szkła na których będzie się opierała?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Chodziło mi o to, żeby szybę wpuścić w zbiornik. Mój 7-latek zobaczył w necie filmiki ze sweet potato betta tank i już ma pomysł na kilka zbiorników Wink.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości