• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [K] Akarki

#1
Cześć, z racji tego że jestem oczarowany moimi Laetacara araguaiae i korzystając z faktu, że od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem stelaża na akwaria 80x40 i mam na nim jeszcze miejsce to z chęcią przygarnę jakiś inny gatunek akarek. Gdyby ktoś miał takie które dobrze by się czuły w akwarium o podanych wymiarach to z chęcią je nabędę Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Każda Nannacara, Laetacara i Ivanacara się tutaj nadaje, docelowo parka oczywiście Wink. Rafał z Apistomania ma dobrane parki ivanek F2 na odsprzedaż.

Widzę, że nie tylko mnie rozkochały te akarki Tongue.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
No właśnie w kierunku Ivanacara jestem nastawiony. Z tego co widzę to raczej ze znalezieniem innego gatunku będą problemy Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Jeśli interesują Cię sklepowe i jednak byś skierował się w stronę Laetacara, to w Katowicach w zoologu na Osiedlu Witosa są wiśniowe i cętkowane.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Z zoologami nie mam dobrych "wspomnień". Przynajmniej w mojej okolicy ciężko trafić ryby dobrej jakości z tych sklepów, dlatego tylko po mrożonki tam chodzę Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
I jak tam ruszylo cos w kierunku noweg akwarium i nowych mieszkancow ? Mi zawsze bliskie byly l.dorsigera i na przestrzeni lat troche sie ich u mnie przewinelo Smile
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Tak, doszła parka Ivanacara adoketa. Będę niedługo szykował kolejny baniak więc może na wiosnę dojdą jakieś inne akarki jeśli się uda coś załatwić a jak nie to apisto pewnie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości