Odpowiedz 
parowanie skalarów
30-08-2020, 22:07 PM
parowanie skalarów
Cześć,

przychodzę z zapytaniem bo nie udało mi się nigdzie wyczytać...czy jest szansa aby skalary w różnym wieku dobrały się w parę?
W styczniu odeszła partnerka dorosłego ok. 3 letniego skalara i zakupiłam 5 młodych skalarów z nadzieją, że jak podrosną to któraś młoda wpadnie mu w oko. Młode rosną w różnym tempie. Największy to chyba samiec. Skubany osiągnął ok. 1/2 -2/3 wielkości dorosłego i próbuje rozstawiać resztę włącznie ze starym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2020, 08:21 AM
RE: parowanie skalarów
Szansa jest na pewno. Nikt nie powie natomiast czy duża, czy mała.

Radek. 650l ogólniak, 300l Tanganika, 140l tajna obsada, jakieś kotniki.
Nazewnicze gestapo.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-09-2020, 13:19 PM
RE: parowanie skalarów
(30-08-2020 22:07 PM)sungfift napisał(a):  Cześć,

przychodzę z zapytaniem bo nie udało mi się nigdzie wyczytać...czy jest szansa aby skalary w różnym wieku dobrały się w parę?
W styczniu odeszła partnerka dorosłego ok. 3 letniego skalara i zakupiłam 5 młodych skalarów z nadzieją, że jak podrosną to któraś młoda wpadnie mu w oko. Młode rosną w różnym tempie. Największy to chyba samiec. Skubany osiągnął ok. 1/2 -2/3 wielkości dorosłego i próbuje rozstawiać resztę włącznie ze starym.
Ja mam taką parkę, stary pryk dobrał się do małolatki o połowę od niej mniejszej i produkują pokarm dla neonów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe