• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Mój cichlidroom

#31
(16-04-2021, 19:16 PM)piotrK napisał(a): Makoure niestety została mi para, i jeżeli by WAC nie wypalił w tym roku to rozważam kupno najzwyklejszych czerwonobrzuchych od kogoś z forum albo z dobrej hodowli.

Tak podejrzewałem. Z tymi makoure tak to jest, ładnie tańcują a po czasie samiec leży ..niby bez powodu. Samicy, innej, też strzał wystarczy jeden.
Para - to wszystko na akwa.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
U mnie dostawały jakiegoś zakażenia, puchły całe. Być może ze stresu. Zobaczymy co będzie z tą parą.

Co do kolejnego nagrania to wiem, że obiecywałem już dawno - ale ostatnimi czasy miałem takie sinice, że wstyd było cokolwiek pokazywać. Jeżeli uda mi się znaleźć następców dla Thorichthys socolofi (oczywiście z CA) to bez zastanawiania nagram aktualkę Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Kobuz, chcesz F1 pulcher Wink? Jak skończa kwarantanne to czuje szybki kawior.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Czemu nie Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
W końcu kolejny filmik z cichlidroomu Wink Nie ma jakichś szalonych zmian, do tego co powiedziałem dodam, że zbiornik w którym jest para A. septemfasciata miał być domem dla jakichś Apisto, stąd brak zmian w wystroju. Ale to musi poczekać, teraz najważniejsze jest rozmnożenie tych pięknych centralsów.

- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
[-] Post piotrK otrzymał 8 Lubię to od:
  • dzikakuna, Jaro76, mimo12, Papja, Pigul71, Ruki, wet-aqua, Zimna Zośka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Miło się ogląda Smile
Film Ci nie wszedł bo jest "niepubliczny"
Nie za dużo tego rogatka u koralików? Wink Coś Ci nędznie rośnie :/ Jakby go było więcej na tafli to i mieczki i zwinniki byłyby zadowolone.

Planujesz rozbudowę cichlidroomu?
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
(05-02-2022, 11:03 AM)dzikakuna napisał(a): Miło się ogląda Smile
Film Ci nie wszedł bo jest "niepubliczny"
Nie za dużo tego rogatka u koralików? Wink Coś Ci nędznie rośnie :/ Jakby go było więcej na tafli to i mieczki i zwinniki byłyby zadowolone.

Planujesz rozbudowę cichlidroomu?

Rogatek u mnie nigdzie nie rósł, ale w końcu znalazłem mu miejsce, u muszlowców. Jakoś tam na razie wegetuje. Do koralików dałem, ale jak sobie tam radzi widać wyraźnie Big Grin

Tego cichlidroomu nie planuję rozbudowywać. Od ponad dekady (ładnie to brzmi) myślę o przeniesieniu akwariów do piwnicy, ale to wciąż spora inwestycja, i nie mogę się zebrać Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Bardzo fajny film. Podoba mi się, że z narracją. Szkoda tylko, że nie ma więcej regałów Big Grin
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez: piotrK
#39
@sensej jakoś dawno przeszły mi marzenia o dziesiątkach akwariów Big Grin Nawet jak kiedyś tam zejdę ze szkłami do piwnicy to nie przewiduję znacznie większej liczby baniaków, jeno ich litraż Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Bardzo miło sie oglądało i słuchało, jak zwykle zresztą. 
Masz bardzo ładną samicę A. septemfaciatus, mam nadzieje, że przyjmą się na forum
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości