• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S] Wyprzedaż ryby, akwaria

#1
Cześć,
Z powodu coraz mniejszej ilości czasu, którą jestem w stanie poświęcić regularnie na akwaria, jestem zmuszony zredukować kolejne zbiorniki i niektóre obsady, mimo że część z nich miała już zostać. Przy okazji trochę odkurzę składzik, stąd dodatkowe rzeczy.

Ryby:

- Ancistrus sp. odmian calico i zwykłej. Calico 3 samce wielkości 5 cm, czarny samiec wielkości 8-9 cm. 6/szt.

   

   

- L201, młode, ponad 3 cm, 3 sztuki. 30/szt.

   

   

- pstrążenice marmurkowe Carnegiella strigata, prawdopodobnie 8 sztuk, gęsto jest w akwarium przy tafli od roślin, ciężko mi powiedzieć, ile zostało. 5,5/szt. Przy całości 40 zł.

- narybek czystej krwi żyworódki Endlera od K-Pona. Pojawiają się raz za czas mioty, więc to raczej oferta długoterminowa. Za darmo. Smile

- z ubolewaniem para Enigmatochromis lucanusi od Rukiego, ryby młode, 20/parę.

   

   

Sprzęty:

- akwarium 30l, 40x25x30h, 4 mm, z pokrywą ze spienionego PVC na żarówkę E14, 45 zł.

- akwarium 23l, 40x25x25h profil, 4 mm, z pokrywą ze spienionego PVC na żarówkę E14, porysowane, 30 zł.

- akwarium 53l ze szkła 5 mm, bezbarwny silikon, 85x25x25h, czarne tło z folii, 40 zł.

- akwarium 58l, 40x32x45h, nieużywane, zalane tylko dla testu szczelności, idealne na mini paludarium, bądź akwarium z częścią nadwodną. Grubości szkła nie pamiętam, przy kolejnej wizycie w domu zmierzę. 40 zł.

- czarna i czerwona lawa filtracyjna, kilkanaście litrów czarnej, ze 3 l czerwonej, łącznie co najmniej 16l. Część jeszcze zapakowana firmowo. Najchętniej całość za 30 zł, na litry to 2zł/l, możliwa wysyłka.

- suche gałęzie dębu, w tym część z liśćmi, oraz wierzby mandżurskiej za darmoszkę, mam tego sporo w schowku, a czuję, że nie wykorzystam zapasów przez długie lata. Smile

Najchętniej odbiór osobisty w Jaworznie, bo tam są ryby i sprzęt, aczkolwiek akwaria i lawę jestem w stanie po wizycie w domu przywieźć do Krakowa.
Ryby jedynie jeśli będę mieć czas na odłowienie. W sierpniu w czasie urlopu planuję odłowienie ryb do sprzedaży do osobnego akwarium, żebym mógł na szybko je odłowić. Wtedy też podróż do Krakowa dla ryb będzie do zorganizowania. Ryby przewożę w styroboxach, pakowane w podwójne worki. Będę też raz za czas w Radomiu, to mogę wziąć sprzęt i ewentualnie ryby na tej samej zasadzie, co do Krakowa.
Natomiast w kwestii gałęzi to preferuję odbiór wyłącznie osobisty, bo są dosyć długie i nie mam jak ich przewieźć. Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ceny oczywiście do negocjacji. Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Dochodzą jeszcze pistia, nurzaniec i Anubias barteri zwykły i mini.


Pstrążenice, L201, lawa zarezerwowane, część Endlerów również.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Panie, a wgłębki Pan nie masz?:p

Wysłane z mojej mikrofali przy użyciu 5G.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Nie mam, mogę zaproponować pelię. Tongue

Endlery wszystkie zarezerwowane.
Trzeba czekać na kolejne mioty.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Zaczynam odławiać ryby, udało mi się wcześniej. Także jutro będą już wszystkie dostępne do łatwego odłowienia przy odbiorze. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Już nie mogę edytować poprzedniej wiadomości.

Ryby przygotowane do szybkiego odłowienia.
Zostały do wydania (reszta zarezerwowana):
1 Ancistrus sp. czarny samiec
2+2 Ancistrus sp. calico
Hipotetycznie 1+5 młodych Endlerów, ale jakiś samiec może się jeszcze ujawnić. (Edit. Zarezerwowane.)

Z roślin:
Pistia
Anubiasy barteri na korzeniach. Dwa korzenie. Na jednym kilka Anubiasów, na drugim kilkanaście, kilkadziesiąt liści na każdym korzeniu, na większym może nawet ponad sto.

Sprzęt:
Wszystkie akwaria z pierwszego posta nadal aktualne.
Gałęzie dębu i wierzby aktualne.
Doszedł korzeń 100x35x30 cm, masywny, ciężki, tonie bez moczenia, dziś wyjęty z akwarium. W wolnej chwili dorzucę zdjęcia. Cena do dogadania. (Edit. Zarezerwowany.)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Poszedł priv w sprawie chrustu Haha
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Rozważam jeszcze zmianę obsady z jeziora Tanganika.
Do oddania byłyby:
- 1 Altolamprologus calvus, prawdopodobnie Black Zair,
- 1 Julidochromis ornatus samica, 6-7 cm.
A do odsprzedania:
- prawdopodobnie 1+3 Lepidiolamprologus hecqui, 6 cm samiec, mniejsze około 5 cm. 20 zł za wszystkie.
Chciałbym się Was zapytać, czy byliby chętni na te ryby, jeśli znaleźliby się na wszystkie, to bardzo ciepło pomyślę o wydaniu tychże. Smile

Ryby przygotowane do szybkiego odłowienia:
1 Ancistrus sp. czarny samiec, 5 zł
2+2 Ancistrus sp. calico, 10 zł/para
Zbrojniki mogę wymienić na rośliny zbytnio niewymagające, w stylu kryptokoryn, paproci.

Z roślin do wydania:
Pistia
Anubiasy barteri na korzeniach. Dwa korzenie. Na jednym kilka Anubiasów, na drugim kilkanaście, kilkadziesiąt liści na każdym korzeniu, na większym może nawet ponad sto. (Rezerwacja.)

Sprzęt:
Wszystkie akwaria z pierwszego posta nadal aktualne.
Gałęzie dębu i wierzby aktualne.
Doszedł korzeń 100x35x30 cm, masywny, ciężki, tonie bez moczenia, dziś wyjęty z akwarium. W wolnej chwili dorzucę zdjęcia. Cena do dogadania. (Zarezerwowany.)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Będę 25.08. w Jaworznie, wieczorem 25.08. oraz na drugi dzień w Krakowie, potem trasa do Radomia, mogę wziąć ryby, akwaria, rośliny.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości